Wszystkie Naturalne Kosmetyki Aloesowe i Suplementy Diety firmy Forever Living Products możesz kupić lub zamówić w naszym gabinecie. Skontaktuj się z nami, byśmy mogli przygotować dla Ciebie zamówienie.

Cennik:

Cennik kosmetyków Aloesowych 1 Cennik kosmetyków Aloesowych

Jeśli nie jesteś z Lublina lub chcesz zamówić większą ilość produktów, możesz złożyć zamówienie z każdego miejsca w Polsce z 15% zniżką prosto do domu!

Wystarczy tylko zarejestrować się w Firmie Forever. Jest to bezpłatne i nie wiąże się z żadnym przymusem robienie regularnych zakupów! Otrzymasz automatycznie 15% zniżki, która nigdy nie przepadnie, a jedynie możesz ją zwiększać (zależy to od wielkości i ilości dokonywanych zakupów).

Wejdź na stronę www.foreverliving.com (na górze strony wybierz swój Kraj, Język i zakładkę ”DOŁĄCZ”).

Wypełnij formularz elektronicznie, podając dane sponsora (Agnieszka Gazda ID: 480000163429).

aloe with drops in closeupAby dopełnić formalności, wypełnij także formularz w formie papierowej w trzech wersjach (pdf będzie na stronie do wydrukowania, adres sponsora pozostaw pusty) i wyślij na podany w formularzu adres firmy Forever w ciągu 30 dni (Forever Living Products, Al. Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa).

Zostanie przypisany ci indywidualny numer ID, który się pojawi automatycznie po wypełnieniu formularza elektronicznie. Koniecznie go zapisz! Od razu tego samego dnia, możesz dzwonić do firmy i składać zamówienie, wystarczy twój numer ID (pamiętaj wersję papierową formularza dosłać w przeciągu 30dni).

Na adres mailowy dostaniesz w tym samym dniu hasło do logowania na swoje zaplecze (sprawdź spam i inne skrzynki).

Od teraz możesz robić zakupy prosto do domu taniej (minimalna kwota zamówienia 250zł). Więcej informacji otrzymasz od swojego opiekuna, po rejestracji.

Składanie zamówień:

On-line – z panelu klienta, po zalogowaniu lub telefonicznie w głównej siedzibie firmy.

Tel: 22 456 43 53, 22 456 43 54, 22 456 43 55.


Salon kosmetyczny Olwin w lublinie - kontakt


Promocja Tygodnia (14-19.01)*


Peeling Kawitacyjny + Mezoterapia Bezigłowa:
Twarz: 129zł 170zł
Twarz + Szyja: 159zł 200zł
Twarz + Szyja + Dekolt: 179zł 230zł

Do końca promocji pozostało już tylko:
Zarezerwuj wizytę...


* Promocje nie sumują się.

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2018 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.