facebook
Logo2

Lipolaser Xante

Lipolaser Xante Olwin LublinSzybkie i skuteczne zwalczanie tkanki tłuszczowej i cellulitu!

Lipolaser Xante to nowoczesny, zimny laser diodowy klasy 3D, pozwalający osiągnąć spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Urządzenie posiada certyfikat Europejski CE. Jego wysoką skuteczność, potwierdzają liczne badania kliniczne.

Urządzenie doskonale wysmukla i modeluje sylwetkę, a także znacząco redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Zabiegi liposukcji laserowej są nieinwazyjne, całkowicie bezbolesne oraz bezpieczne, ze względu na to, że lipolaser oddziałuje tylko na komórki tłuszczowe, a nie ma wpływu na tkanki otaczające.

Urządzenie emituje światło czerwone o długości 650 nm i wyposażone jest w 128 diod o mocy 160mW. Jego zasada działania, polega na wyzwalaniu w organizmie naturalnych reakcji chemicznych. Wiązka lasera przenika przez skórę w głąb ciała i dociera do komórek tłuszczowych. Następuje rozbicie trójglicerydów oraz przetworzenie ich na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Składniki te trafiają w następnej kolejności do układu limfatycznego, zamieniane są na energię i usuwane z organizmu drogą naturalną, za sprawą procesów metabolicznych.

Liposukcja Lipolaserem   Lipolaser Xante Lublin

Lipolaser Xante posiada aż 16 padów zabiegowych do wszystkich partii ciała, w tym 12 padów dużych oraz 4 małe pady do zastosowania np. na podbródek. Lipolaser doskonale sprawdzi się na wszystkich obszarach ciała z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Lipolaser Lublin

Lipolaser Xante to innowacyjne urządzenie, które w sposób bezpieczny i kontrolowany, pozwala zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. Efekty zabiegu nie mają sobie równych!


Salon kosmetyczny Olwin w lublinie - kontakt


Promocja Tygodnia (16-21.09)*


Peeling Kawitacyjny + Jonoforeza z Galwanizacją:
Twarz: 119zł 150zł
Twarz + Szyja: 139zł 180zł
Twarz + Szyja + Dekolt: 159zł 210zł
Dowiedz się więcej...

Do końca promocji pozostało już tylko:
Zarezerwuj wizytę...


* Promocje nie sumują się.
foofter1

W trosce o Twoje piękno...

foofter2

Copyright © 2014-2019 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

up