facebook
Logo2

Medyczny Laser Diodowy Coolite Pro

Laser Diodowy Coolite Pro Lublin OlwinObecnie najlepszy laser diodowy na rynku ! Jedyny taki w Lublinie!

Laser diodowy Coolite Pro to pierwszy laser medyczny na świecie z technologią światłowodową! To najnowsze osiągnięcie inżynierii laserowej! Coolite Pro to nowe oblicze laserów diodowych stosowanych do epilacji, od globalnego producenta GSD. Urządzenie posiada certyfikat Europejski CE z dyrektywą medyczną oraz certyfikat amerykańskiej komisji FDA, co świadczy o wysokiej jakości zabiegów.

Laser diodowy Coolite Pro zapewnia jednolity rozkład energii, bez spadku mocy przez całą swoją żywotność. Innowacyjne rozwiązania, pozwoliły umieścić laser FCD wewnątrz głównego urządzenia, zamiast rękojeści. Energia przekazywana jest przez włókno do chromoforu docelowego, co znacznie zwiększa efektywność energetyczną.

Laser diodowy Coolite Pro może poszczycić się zaawansowanym systemem sapphire touch cooling, który zapewnia maksymalne chłodzenie skóry klienta w zakresie 0-5ºC, za pomocą kryształu szafiru, znajdującego się w głowicy. Daje to gwarancję bezpieczeństwa zabiegu epilacji, małych odczuć i braku skutków ubocznych.

Głowica Coolite Pro laser diodowyGłowica lasera Coolite Pro

Coolite pro fala 810nm

 

Ponadto innowacyjny system Jet Smooth, daje możliwość emisja wiązki lasera z częstotliwością 10 impulsów na sekundę. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabieg depilacji laserowej jest szybki i komfortowy dla klienta.

W laserze diodowym  Coolite Pro zastosowano długość fali 810 nm, co jest złotym standardem do usuwania owłosienia. Światło w tym przypadku jest najlepiej absorbowane przez melaninę w mieszku, bez oddziaływania na wodę i hemoglobinę. Wszystko to sprawia, że zabieg fotodepilacji jest niezwykle skuteczny i bardzo bezpieczny dla naskórka.

Laser diodowy Coolite Pro umożliwia nam indywidualne dobranie energii, regulację częstotliwości oraz wybór fototypu skóry.

Depilacja laserem diodowym polega na selektywnej fototermolizie, czyli na selektywnej dynamice światła i ciepła. Energia świetlna emitowana przez laser jest pochłaniana przez melaninę, czyli ciemny barwnik we włosie, a następnie jest zamieniana na ciepło, co powoduje trwałe zniszczenie cebulki włosa.

 

Zasada działania Coolite Pro

 

Jak jest różnica między Coolite Pro, a innymi laserami diodowymi?

W innych urządzeniach, wiązka światła przenika do skóry właściwej, gwałtownie podnosząc temperaturę mieszków włosowych do 65°C, co skutkuje ich uszkodzeniem. Inaczej natomiast, jest w przypadku lasera diodowego Coolite Pro. Urządzenie w technologii Jet Smooth nagrzewa stopniowo mieszki włosowe do odpowiedniej temperatury, dzięki dużej liczbie impulsów emitowanych z niską częstotliwością. Laser Coolite Pro niszczy zarówno brodawki, jak i mieszki włosowe!

 

Lasery diodowe to obecnie najskuteczniejsze urządzenia do depilacji laserowej. Poczytaj o tym więcej w artykule: “Jaki laser do depilacji wybrać?

Laser diodowy Coolite Pro powoduje usunięcie zbędnego owłosienia na najwyższym poziomie aż 99%! Przekonaj się i Ty o skuteczności zabiegów fotoepilacji!


Salon kosmetyczny Olwin w lublinie - kontakt


Promocja Tygodnia (16-21.09)*


Peeling Kawitacyjny + Jonoforeza z Galwanizacją:
Twarz: 119zł 150zł
Twarz + Szyja: 139zł 180zł
Twarz + Szyja + Dekolt: 159zł 210zł
Dowiedz się więcej...

Do końca promocji pozostało już tylko:
Zarezerwuj wizytę...


* Promocje nie sumują się.
foofter1

W trosce o Twoje piękno...

foofter2

Copyright © 2014-2019 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

up