fbpx
facebook
Logo2

Lipolaser Xante

Szybkie i skuteczne zwalczanie tkanki tłuszczowej i cellulitu!

Lipolaser Xante

Lipolaser Xante to nowoczesny, zimny laser diodowy klasy 3D, pozwalający osiągnąć spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Urządzenie posiada certyfikat Europejski CE. Jego wysoką skuteczność, potwierdzają liczne badania kliniczne.

Urządzenie doskonale wysmukla i modeluje sylwetkę, a także znacząco redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Zabiegi liposukcji laserowej są nieinwazyjne, całkowicie bezbolesne oraz bezpieczne, ze względu na to, że lipolaser oddziałuje tylko na komórki tłuszczowe, a nie ma wpływu na tkanki otaczające.

Urządzenie emituje światło czerwone o długości 650 nm i wyposażone jest w 128 diod o mocy 160mW. Jego zasada działania, polega na wyzwalaniu w organizmie naturalnych reakcji chemicznych. Wiązka lasera przenika przez skórę w głąb ciała i dociera do komórek tłuszczowych. Następuje rozbicie trójglicerydów oraz przetworzenie ich na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Składniki te trafiają w następnej kolejności do układu limfatycznego, zamieniane są na energię i usuwane z organizmu drogą naturalną, za sprawą procesów metabolicznych.

Działanie LipolaseraGłowice Lipolaser

Lipolaser Xante posiada aż 16 padów zabiegowych do wszystkich partii ciała, w tym 12 padów dużych oraz 4 małe pady do zastosowania np. na podbródek. Lipolaser doskonale sprawdzi się na wszystkich obszarach ciała z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Lipolaser Xante to innowacyjne urządzenie, które w sposób bezpieczny i kontrolowany, pozwala zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. Efekty zabiegu nie mają sobie równych!


 

Promocja Tygodnia (18-23.01)*

Mikrodermabrazja Diamentowa + Peeling Kawitacyjny + Mezoterapia Bezigłowa:
Twarz: 269zł 330zł
Twarz + Szyja: 299zł 370zł
Twarz + Szyja + Dekolt: 329zł 410zł
Dowiedz się więcej…

Do końca promocji pozostało:

Zarezerwuj wizytę…

* Promocje nie sumują się.


foofter1

W trosce o Twoje piękno...

foofter2

up