Medyczny Laser Diodowy Coolite Pro

Laser Diodowy Coolite Pro Lublin OlwinObecnie najlepszy laser diodowy na rynku ! Jedyny taki w Lublinie!

Laser diodowy Coolite Pro to pierwszy laser medyczny na świecie z technologią światłowodową! To najnowsze osiągnięcie inżynierii laserowej! Coolite Pro to nowe oblicze laserów diodowych stosowanych do epilacji, od globalnego producenta GSD. Urządzenie posiada certyfikat Europejski CE z dyrektywą medyczną oraz certyfikat amerykańskiej komisji FDA, co świadczy o wysokiej jakości zabiegów.

Laser diodowy Coolite Pro zapewnia jednolity rozkład energii, bez spadku mocy przez całą swoją żywotność. Innowacyjne rozwiązania, pozwoliły umieścić laser FCD wewnątrz głównego urządzenia, zamiast rękojeści. Energia przekazywana jest przez włókno do chromoforu docelowego, co znacznie zwiększa efektywność energetyczną. Czytaj dalej…


Dual Laser sPTF+ Photo Therapy Flash (PTF)

Dual laser sptf+ Lublin OlwinNajwyższa skuteczność!

Laser sPTF+ to urządzenie globalnego producenta GSD, które jest uznawane za jedno z najlepszych laserów wykorzystujących innowacyjne technologie. Cieszy się dużym zaufaniem i renomą na świecie. Łączy on energię świetlną i cieplną, przez co może poszczycić się najwyższą wydajnością.

Wiązka energii w przypadku Dual Laser sPTF+ jest jednolita, stabilna i ciągła, w przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń IPL lub E-LIGHT, gdzie jest ona rozbijana na pod-impulsy. Wiele opinii również potwierdza, że efekty zabiegów sPTF+ są niemal porównywalne do laserów diodowych. Czytaj dalej…


Karboksyterapia Medika

karboksyterapia Medika LublinNowość w medycynie estetycznej! Już w Naszym Gabinecie!

Karboksyterapia Medika to polski, ekskluzywny i nowoczesny sprzęt stworzony z wykorzystaniem najnowszych, unikalnych technologii. Do wyprodukowania tego medycznego urządzenia zostały wykorzystane krajowe podzespoły wysokiej jakości.

Karboksyterapia jest największym przełomem w medycynie estetycznej! Ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest bardzo imponująca.   Czytaj dalej…


Radiotermoliza Termocell

termocell urządzenieNowość – Nieinwazyjne Zamykanie Naczyń!

Radiotermoliza Termocell to najnowsze, rewelacyjne urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego zamykania zmian naczyniowych. Sprzęt wykorzystuje skuteczną i zaawansowaną technologię, która trwale zamyka rozszerzone lub popękane naczynia krwionośne.

Termocell posiada certyfikat CE. Ponadto urządzenie zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie: Inspiracje Roku, w kategorii „Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało” zorganizowanym przez magazyn BEAUTY Inspiration. Czytaj dalej…


Urządzenie Kosmetyczne Premium

premium1Urządzenie Kosmetyczne Premium to sprawdzone, nowoczesne i niezastąpione technologie w jednej maszynie. Zostało ono wyposażone w liczne głowice, które pozwalają na wykonanie zabiegów z najwyższej półki z zakresu:

  • Odmładzania, liftingu skóry
  • Terapii przeciw przebarwieniom
  • Terapii naczyniowej
  • Terapii przeciwtrądzikowej
  • Terapii wyszczuplającej
  • Terapii antycellulitowej
  • Terapii modelującej sylwetkę

Czytaj dalej…


Masażer Próżniowo-Wibracyjny

masazerPiękne ciało bez skalpela!

Zabiegi tego typu są uznawane na świecie za jedną z najskuteczniejszych, niechirurgicznych metod ujędrnienia skóry biustu i wymodelowania sylwetki.

Masażer próżniowo-wibracyjny to wielofunkcyjne, profesjonalne urządzenie kosmetyczne, wykorzystujące technologie Breast Enlargement.

Wyposażone jest w miseczki do masażu biustu. Czytaj dalej…Salon kosmetyczny Olwin w lublinie - kontakt


Promocja Tygodnia (14-19.01)*


Peeling Kawitacyjny + Mezoterapia Bezigłowa:
Twarz: 129zł 170zł
Twarz + Szyja: 159zł 200zł
Twarz + Szyja + Dekolt: 179zł 230zł

Do końca promocji pozostało już tylko:
Zarezerwuj wizytę...


* Promocje nie sumują się.

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2018 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.