Zabiegi Kosmetyczne Dla Mężczyzn Lublin

Dbanie o wygląd, to nie tylko domena kobiet. Do gabinetów kosmetycznych, coraz częściej wybierają się również Panowie. Niemniej jednak, nie zawsze Mężczyźni są świadomi, jakie zabiegi mają do wyboru. Poniżej zostały opisane najpopularniejsze i najbardziej polecane kuracje dla Panów, w zależności od problemów oraz potrzeb skóry.

Trwała Depilacja Laserowa:

Trwałe Usuwanie Owłosienia jest zabiegiem, bardzo chętnie wybieranym przez Mężczyzn. Panowie mogą w skuteczny sposób, pozbyć się włosków w miejscach, gdzie sprawiają one najwięcej problemów. Do najpopularniejszych partii ciała wśród Mężczyzn, poddawanych kuracji należą: szyja, policzki, kark, klatka piersiowa, plecy i pachy.

Zabiegi Oczyszczające i Odżywcze:

Zabiegi oczyszczające twarzy powinno wykonywać się minimum raz w miesiącu. Skóra powinna mieć jak oddychać i regenerować się. Kuracja oczyszczająca doskonale złuszcza martwy naskórek, niweluje nierówności skórne, redukuje zaskórniki i rozszerzone pory oraz rozświetla cerę. W zależności od problemu skórnego oraz rodzaju cery, polecamy: Oczyszczanie Wodorowe (bardzo skuteczne oczyszczanie skóry z zaskórników i złuszczanie naskórka), Mikrodermabrazję Diamentową (intensywne złuszczanie naskórka, najskuteczniejsze na blizny i przebarwienia po trądziku), Oxybrazję (skutecznie łagodzi i leczy stany zapalne trądziku) oraz Peeling Kawitacyjny (bardzo dobrze usuwa zaskórniki i zwęża rozszerzone pory).

Zab peeling panowie

Każdy zabieg oczyszczający, warto połączyć z zabiegiem odżywczym, by dodatkowo zregenerować skórę oraz dostarczyć jej skoncentrowanych składników aktywnych. W naszym gabinecie, wykonujemy szereg zabiegów rewitalizujących skórę. Należą do nich: OxyGemeo, Infuzja TlenowaSonoforeza, Jonoforeza, Mezoterapia Bezigłowa, Zabiegi Aloesowe. Każda z tych metod, to wartościowa dawka składników aktywnych dla skóry. W zależności od przeciwwskazań, dobieramy, podczas konsultacji, odpowiedni zabieg i ustalamy terapię najlepszą dla danej cery.

Zobacz jak wyglądają zabiegi oczyszczające na twarz:

Zabiegi Liftingujące:

Na utratę jędrności skóry i zmarszczki, mamy dla Panów szereg zabiegów. Najskuteczniejsze efekty daje Karboksyterapia, Zabieg Magnifico 5w1, Fale Radiowe Bipolarne oraz Fotoodmładzanie, gdyż oddziałują one najgłębiej, aż na skórę właściwą. Kuracje liftingujące wymają serii wizyt. Zwykle jest to od 6 do 10 zabiegów, co 1-2 tygodnie. W zależności od stanu skóry i przeciwwskazań, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią kurację przeciwzmarszczkową dla każdego Klienta.

zab kosmetyczne dla panów

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Zabiegi na Przebarwienia:

Przebarwienia skórne są bardzo często skutkiem przebywania na słońcu, ale również mogą pojawić się po trądziku, po lekach, bądź mieć inne podłoże. W pierwszej kolejności, warto skorzystać z Zabiegu Laserowego na Usuwanie Przebarwień. Ma on najszybsze działanie i jest najskuteczniejszy, gdyż oddziałuje na skórę właściwą, czyli na przebarwienia, które znajdują się najgłębiej w skórze. Poza tym, warto również zająć się przebarwionym naskórkiem. Tutaj odpowiednia będzie Mikrodermabrazja Diamentowa. Godne polecenia są również Zabiegi Mezoterapii Bezigłowej oraz Infuzji Tlenowej z witaminą C, która wybiela cerę i rozjaśnia plamy skórne.

Zabiegi na Problemy Naczyniowe:

Bardzo częstym problemem osób z wrażliwą cerą są rozszerzone naczynia, rumień, a nawet trądzik różowaty, które w szczególności występuje na policzkach, nosie i brodzie. Najskuteczniejszą metodą pozbycia się tych zmian jest Laserowa Terapia Naczyniowa (usuwanie lub redukcja rumienia) oraz Radiotermoliza (zamykanie pojedynczych naczyń). Te dwie metody usuwają lub redukują zmiany naczyniowe. Wykonujemy je w okresie niesłonecznym.

Warto również tutaj wspomnieć, o zabiegach wzmacniających ściany naczyń i łagodzących stany zapalne, które polecamy wykonywać regularnie, choćby raz w miesiącu. Należą do nich: Oxybrazja, Infuzja TlenowaSonoforeza, Jonoforeza, Mezoterapia Bezigłowa, Zabiegi Aloesowe.

Zmiany naczyniowe wynikają z zaburzeń układu krwionośnego, dlatego też nie wykluczymy ich przyczyn. W związku z tym, polecamy stosowanie odpowiednich kosmetyków, by dobrze chronić skórę oraz by zapobiec powstawaniu nowych zmian. W naszym Gabinecie doradzimy Ci, co będzie najodpowiedniejsze do pielęgnacji domowej: Naturalne Kosmetyki Aloesowe.

zab aloesowe dla panów

Zabiegi na Trądzik:

Trądzik jest problemem, który dotyka wielu Mężczyzn, nie tylko nastolatków. W przypadku występowania ostrych stanów zapalnych, kurację należy rozpocząć od Laserowej Terapii Trądziku. Jest to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na zabicie bakterii ACNE oraz zlikwidowanie stanu zapalanego.

Zabiegi Laserowe, koniecznie łączymy z zabiegami oczyszczającymi i odżywczymi, dobieranymi w zależności od aktualnego stanu cery (kuracje te zostały omówione powyżej). Do pielęgnacji domowej, polecamy Naturalne Kosmetyki Aloesowe, dostępne w naszym gabinecie. Niezwykle istotne jest, jakich preparatów na co dzień używasz. Ma to kluczowe znaczenie, w powodzeniu terapii przeciwtrądzikowej.

Zabiegi Wyszczuplające:

Wśród Zabiegów Wyszczuplających dla Panów, przeważają kuracje na brzuch i boki. Można tutaj polecić w szczególności trzy kuracje: Karboksyterapię, Zabieg Magnifico 5w1, Liposukcje Lipolaserem oraz Dermomasaż. Zabiegi wyszczuplające dają efekty po pierwszej wizycie. Niemniej jednak, polecana seria zabiegów wynosi od 6 do 10, raz lub dwa razy w tygodniu.

Karbo efekt przed i po

Zabiegi na Włosy:

Wielu Mężczyzn boryka się z problemem nadmiernie wypadających włosów. Godny polecenia jest tutaj zabieg Karboksyterapii, który powoduje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, przez co skóra głowy jest odżywiona i zrewitalizowana, a co za tym idzie, następuje pobudzenie cebulek włosa do wzrostu. Zabieg odnosi bardzo skuteczne rezultaty w przypadku łysienia androgenowego.

Zobacz jak wygląda zabieg Karboksyterapii na skórę głowy:

Kosmetyki do Pielęgnacji Domowej:

Do pielęgnacji domowej, polecamy Naturalne Kosmetyki Aloesowe firmy Forever. W naszym Gabinecie dowiesz się, jakie preparaty będą odpowiednie do każdego rodzaju cery, bądź problemu skórnego: trądzik, pękające naczynka, utrata jędrności skóry, przebarwienia itp. Wszystkie kosmetyki możesz zakupić i wypróbować w naszym salonie, gdyż stosujemy je do wszystkich zabiegów.

Dużym zainteresowaniem wśród kosmetyków dla Panów cieszy się Aloesowa Emulsja po goleniu bez alkoholu: Gentleman's Pride. Jest doskonałym rozwiązaniem dla Mężczyzn, którym pojawiają się stany zapalne po goleniu. Ponadto ma ładny, męski zapach 🙂

Aloesowe po goleniu

Pakiety Autorskie Olwin:

W trosce o naszych Klientów, wprowadziliśmy Pakiety Autorskie Olwin, które pozwalają nam kompleksowo zadbać o potrzeby Twojej skóry. Pakiety obejmują zarówno zestawy zabiegów gabinetowych oraz Naturalne Kosmetyki Aloesowe, które otrzymasz do pielęgnacji domowej. Kurację prowadzimy tak, że nie musisz się o nic martwić. Ustalamy najlepsze terminy wizyt, dobieramy zabiegi i kosmetyki najlepsze do aktualnego stanu cery. Zgłoś się do nas i przejdź metamorfozę z Naszymi Pakietami Autorskimi! Zapraszamy!

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!