Mikrodermabrazja Diamentowa Lublin

Mikrodermabrazja diamentowa to w pełni bezpieczny, bezbolesny i niezwykle skuteczny peeling mechaniczny (doskonała alternatywa dla peelingu chemicznego). Podczas zabiegu dochodzi do bezinwazyjnego ścierania warstwy rogowej naskórka warstwa po warstwie, za sprawą głowicy pokrytej warstwą diamentu. Kontrolowana jest tutaj głębokość ścierania, dlatego nie ma niebezpieczeństwa powstania blizn lub innych uszkodzeń. W trakcie peelingu specjalna pompa zasysa złuszczony, martwy naskórek.

Mikrodermabrazja diamentowa jest bardzo chętnie wybierana przez klientów, ze względu na spektakularne i natychmiastowe efekty odświeżenia, regeneracji oraz odmłodzenia skóry. Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji mikrokrążenia, eliminacji patogennych drobnoustrojów oraz wzmocnienia zdolności obronnej skóry. Ponadto, zwiększa się poziom absorpcji aplikowanych składników aktywnych, skąd też mikrodermabrazja diamentowa jest często łączona z innymi zabiegami.

Opinie Klientów o Zabiegu Mikrodermabrazji Diamentowej*:

* Na stronie Olwin.pl publikujemy tylko zweryfikowane opinie. Opinie są weryfikowane na bieżąco na podstawie aktualnej listy Klientów.

Wskazania:

Oczyszczanie skóry

Mikrodermabrazja diamentowa doskonale nadaje się do cery suchej. Eliminuje zaskórniki, rozszerzone pory oraz szorstki, zrogowaciały naskórek. Zabieg powoduje wzrost syntezy pełnowartościowych komórek w warstwie podstawnej naskórka (regeneracja skóry) oraz zwiększa przepuszczalność warstwy rogowej, co intensyfikuje wchłanianie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.

Lifting skóry

Ten rodzaj peelingu mechanicznego odmłodzi twoją skórę. Zabieg pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny, jak również nowych, pełnowartościowych komórek. Odbudowywana jest skóra właściwa, przez co cera staje się gładka, elastyczna, napięta i świetlista. Mikrodermabrazja diamentowa stosowana jest często do wiotkiej, luźnej skóry. Zabieg daje efekty odmłodzenia, likwiduje lub redukuje delikatne zmarszczki wokół oczu, ust i na szyi.

Przebarwienia skóry

Mikrodermabrazja diamentowa stosowana jest do redukcji przebarwień i ujednolicenia kolorytu skóry. Doskonale usuwa uszkodzenia posłoneczne, blizny i plamy stają się mniej widoczne, a cera staje się jaśniejsza i wygładzona.

Trądzik

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej przeznaczony jest również do cery tłustej, po pozbyciu się stanu zapalnego trądziku. Doskonale usuwa zaskórniki i redukuje blizny potrądzikowe, które pozostały po zakończonej terapii przeciwtrądzikowej.

Zabieg mikrodermabrazji

Blizny i Rozstępy

Mikrodermabrazja diamentowa wpływa na pobudzenie mikrokrążenia i przepływu limfatycznego. Zabieg powoduje miejscowe przekrwienie tkanek i pobudzenie regeneracji skóry. Kuracja daje dość dobre efekty redukcji rozstępów i blizn, zwłaszcza przy tych świeżych (do 6 miesięcy od ich powstania).

Zobacz jak wygląda zabieg Mikrodermabrazji Diamentowej:

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej trwa 30-60 minut, zależnie od okolicy zabiegowej. Może być wykonywany na każdej partii ciała. Zaleca się wykonanie serii zabiegów 6-10, w celu osiągnięcia najtrwalszych i najlepszych efektów. Poleca się zgłaszanie na zabieg raz w miesiącu (naskórek potrzebuje 28 dni, żeby się odnowić).

Po przebyciu całej kuracji wskazane jest wykonywać zabiegi przypominające w celu podtrzymania efektu (w zależności od potrzeb).

Mikrodermabrazję diamentową można wykonywać również pojedynczo, okazjonalnie. Zabiegu nie wykonujemy w okresie słonecznym na partie ciała szczególnie odsłonięte np. twarz, nogi, ze względu na ryzyko powstania przebarwień i podrażnień.

Skóra do zabiegu powinna być czysta. Na 24 godziny przed wizytą należy zrezygnować ze stosowania silnych balsamów, kremów na bazie alkoholu itp.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest odświeżona, rozjaśniona, wygładzona i napięta. Peeling nie powoduje żadnych niepożądanych działań. Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona przez pewien okres czasu. Po terapii można normalnie funkcjonować. Należy zabezpieczać skórę przed słońcem, kremami z filtrem.
 • Choroby skórne: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • Stany zapalne skóry np. ropna postać trądziku
 • Otwarte rany
 • Grudki niewiadomego pochodzenia
 • Przeczosy i nadżerki
 • Łuszczyca
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Terapia roacutanem, pochodne witaminy A
 • Trądzik różowaty, skóra naczyniowa
 • Przeziębienie i grypa
 • Świeża opalenizna
 • Zabiegi chirurgiczne i wypełniacze
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Głębokie złuszczanie w odstępie 6 miesięcy
 • Choroba nowotworowa
 • Inne ciężkie choroby
 

Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi mikrodermabrazji oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.

Do Mikrodermabrazji Diamentowej na tą samą partię: Peeling Kawitacyjny +80zł, Oxybrazja +100zł, Sonoforeza +50zł, Zabieg Aloesowy +80zł, Infuzja Tlenowa +100zł, Mezoterapia Bezigłowa +100zł.

Mikrodermabrazja Diamentowa

Do droższego zabiegu na tą samą partię +100zł
Twarz 220zł
Twarz + Szyja 250zł
Twarz + Szyja + Dekolt 280zł
Góra pleców lub Ramiona 220zł
Góra pleców + Ramiona 250zł
Całe plecy 250zł
Całe plecy + Ramiona 280zł
Mikro głowica 350-1

Zabieg Mikrodermabrazji Diamentowej polecamy łączyć z:

Zabiegami Odżywczymi: OxyGemeo, Infuzja Tlenowa, SonoforezaMezoterapia Bezigłowa, Zabiegi Aloesowe. Dostarczanie skórze substancji aktywnych (np. witamin, kwasu hialuronowego, kolagenu, aloesu itp.).

Zabiegami Oczyszczającymi: Oczyszczanie Wodorowe, Oxybrazja, Peeling Kawitacyjny. Kuracja stanowi idealne uzupełnienie zabiegów złuszczających oraz oczyszczających skórę. Dokładne oczyszczenie skóry, przygotowuje ją do lepszego przyjęcia preparatów aktywnych.

Karboksyterapią - kuracja dwutlenkiem węgla zagęszcza skórę i rewitalizuje. Terapia stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegu.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Polecamy nasze artykuły do przeczytania:

Zdj Trądzik Kob 350px