Mezoterapia Bezigłowa Lublin

Mezoterapia bezigłowa to zabieg niezwykle skuteczny, polegający na wtłoczeniu preparatów aktywnych głęboko do skóry, za sprawą zjawiska elektroporacji. Wykorzystywany jest tutaj transdermalny system terapeutyczny TTS (fala elektromagnetyczna występująca w postaci impulsów), który polega na wprowadzeniu określonej substancji aktywnej do skóry właściwej.

Mezoterapia bezigłowa jest doskonałą alternatywą dla mezoterapii igłowej. Łączy w sobie, w sposób optymalny, sonoterapię (sonoforezę) z impulsami prądowymi (jonoforezą). Kuracja może powodować efekt odmłodzenia, rozjaśnienie plam, wyrównanie kolorytu skóry, ograniczenie zmian naczyniowych i trądzikowych, spłycanie zmarszczek, głęboki lifting oraz tonizację. W zabiegu wykorzystywane są określone substancje aktywne, dobierane adekwatnie do problemu: witaminy, minerały, biotyna, kwas hialuronowy, L-karnityna, aminofilina, koenzymy, kwasy nukleinowe itp.. Po terapii cera jest nawilżona, znormalizowana, odżywiona i wygładzona. Mezoterapia bezigłowa to zabieg powodujący natychmiastowe, spektakularne efekty (widoczne po jednej wizycie), dlatego też jest często wybierany przez klientki. Ponadto jest całkowicie nieinwazyjny, bezpieczny oraz dość przyjemny i odprężający.

Opinie Klientów o Zabiegu Mezoterapii Bezigłowej*:

* Na stronie Olwin.pl publikujemy tylko zweryfikowane opinie. Opinie są weryfikowane na bieżąco na podstawie aktualnej listy Klientów.

Wskazania:

Lifting skóry

Mezoterapia bezigłowa to zabieg, który odnosi doskonałe efekty w kuracji przeciwzmarszczkowej i przeciwstarzeniowej. Powoduje błyskawiczny lifting, odżywienie i regenerację skóry. Substancje aktywne wykorzystywane w terapii, stymulują procesy komórkowe, a także pozwalają na utrzymanie równowagi biologicznej w głębszych warstwach skóry. Zabieg mezoterapii powoduje efekt odmłodzenia i  rewitalizacji cery. Znacząco poprawia się nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry.

Przebarwienia skóry

W zabiegu mezoterapii bezigłowej stosowane są preparaty aktywne, powodujące rozjaśnienie oraz likwidację zmian pigmentacyjnych. Przebarwienia zostają zredukowane, poprawia się koloryt skóry, a cera nabiera promienistego wyglądu.

Problemy naczyniowe

Mezoterapia bezigłowa to zabieg, który umożliwia głębokie wtłoczenie substancji aktywnych, bezpośrednio do naczyń krwionośnych. Preparaty te powodują uszczelnienie i uelastycznienie kruchych ścian oraz ograniczenie zmian naczyniowych. Zabieg wpływa na poprawę mikrokrążenia oraz likwiduje wykwity zapalne.

Zdj Mezo Zab 600px

Trądzik

Mezoterapia stosowana jest jako kuracja uzupełniająca w redukcji trądziku pospolitego. Zabieg powoduje udrożnienie ujść gruczołów łojowych, normalizację wydzielania łoju i ograniczenie stanu zapalnego. Substancje aktywne użyte w terapii, zmniejszają łojotok, redukują zaskórniki i rozszerzone pory oraz zmniejszają blizny potrądzikowe. Dzieje się tak za sprawą odbudowy oraz regeneracji komórek.

Zobacz jak wygląda zabieg Mezoterapii Bezigłowej:

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Zabieg Mezoterapii Bezigłowej trwa 30-60 minut, zależnie od okolicy zabiegowej. Może być wykonywany na każdej partii ciała, przez cały rok. Zaleca się wykonanie serii zabiegów 6-10, w celu osiągnięcia najtrwalszych i najlepszych efektów. Poleca się zgłaszanie na zabieg raz w tygodniu.

Po przebyciu całej kuracji, wskazane jest wykonywać zabiegi przypominające w celu podtrzymania efektu (w zależności od potrzeb).

Zabieg można wykonywać również pojedynczo, okazjonalnie.

Skóra do zabiegu powinna być czysta. Na 24 godziny przed wizytą należy zrezygnować ze stosowania silnych balsamów, kremów na bazie alkoholu itp.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest odświeżona, rozjaśniona, wygładzona i napięta. Mezoterapia Bezigłowa nie powoduje żadnych niepożądanych działań. Po terapii można normalnie funkcjonować. Po zabiegu należy zabezpieczać skórę przed słońcem, kremami z filtrem.
 • Choroby skórne: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • Stany zapalne skóry lub zębów
 • Otwarte rany
 • Przeziębienie i grypa
 • Możliwość wystąpienia uczulenia na leki
 • Zaburzenia czucia
 • Trądzik różowaty
 • Łuszczyca
 • Ciąża i okres laktacji
 • Miesiączka
 • Nadczynność tarczycy
 • Padaczka
 • Cukrzyca
 • Osteoporoza
 • Rentgenoterapia
 • Choroby układu krążenia
 • Ciała obce np. rozrusznik serca
 • Zabiegi chirurgiczne i wypełniacze
 • Choroba nowotworowa
 • Inne ciężkie choroby

 

Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi mezoterapii bezigłowej oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.

Do Mezoterapii Bezigłowej na tą samą partię: Peeling Kawitacyjny +80zł, Oxybrazja +100zł, Mikrodermabrazja +100zł.

Mezoterapia Bezigłowa

Do droższego zabiegu na tą samą partię +100zł
Twarz 220zł
Twarz + Szyja 250zł
Twarz + Szyja + Dekolt 280zł

Do mezoterapii bezigłowej używamy profesjonalnych kosmetyków pielęgnacji gabinetowej, włoskiej firmy ELDAN Cosmetics, dobieranych odpowiednio do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej lub delikatnej i wrażliwej. Gwarantuje to bezpieczeństwo i wysoką jakość oraz skuteczność terapii.

Zdj Eldan 3 400px

Zabieg Mezoterapii Bezigłowej polecamy łączyć z:

Zabiegami Oczyszczającymi: Oczyszczanie Wodorowe, Oxybrazja, Mikrodermabrazja Diamentowa, Peeling Kawitacyjny. Kuracja stanowi idealne uzupełnienie zabiegów złuszczających oraz oczyszczających skórę. Dokładne oczyszczenie skóry, przygotowuje ją do lepszego przyjęcia preparatów aktywnych.

Karboksyterapią - kuracja dwutlenkiem węgla zagęszcza skórę i rewitalizuje. Terapia stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegu.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!