Zdj-Radio-Kobieta-500px-300x293

Zabiegi Kosmetyczne na Zmarszczki

Jaki zabieg kosmetyczny będzie najlepszy na zmarszczki mimiczne? Jak pozbyć się kurzych łapek oraz zmarszczek marionetki? Jakie zabiegi liftingujące będą najskuteczniejsze na zmarszczki pod oczy? Tego wszystkiego dowiecie się z tego artykułu. Przedstawiamy szereg zabiegów kosmetycznych wykonywanych w Gabinecie Olwin, które w skuteczny sposób pomogą Ci pozbyć się lub zredukować zmarszczki w okolicy oczu, na twarzy, szyi i dekolcie.

Do najsilniejszych zabiegów przeciwzmarszczkowych, które docierają do skóry właściwej, można zaliczyć: karboksyterapię, fale radiowe oraz fotoodmładzanie. Duże znaczenie mają także zabiegi odżywcze i nawilżające, które wygładzają zmarszczki i regenerują skórę. Należą do nich: oxybrazja, infuzja tlenowa, sonoforeza, jonoforeza, mezoterapia bezigłowa, zabiegi aloesowe. Wszystkie te kuracje pobudzają skórę do samodzielnego działania. Nie wprowadzamy tutaj drogą wstrzyknięć żadnych obcych substancji, dlatego nie ma tutaj okresu rekonwalescencji, a cera od razu po wizycie wygląda lepiej. Poniżej zostały omówione pokrótce wszystkie zabiegi przeciwzmaszczkowe, natomiast szczegółowe informacje, zalecenia i przeciwwskazania znajdziecie na stronie każdego z zabiegów (wystarczy kliknąć link).

Zabiegi kosmetyczne na zmarszczki:

Karboksyterapia to przełomowa kuracja dwutlenkiem węgla, który jest wprowadzany śródskórnie. Wstrzykiwany CO2 jest bardzo bezpieczny dla naszego organizmu, gdyż jest w nim produkowany i wydalany naturalnymi drogami przez płuca. Mamy do czynienia jedynie z jego dobroczynnym działaniem przeciwzmarszczkowym.

W przypadku tego zabiegu, mamy możliwość dokładnego opracowania powieki górnej oraz dolnej, czyli możemy doskonale oddziaływać na kurze łapki. Dwutlenek węgla prowadzi do powstawania nowych naczyń krwionośnych, dochodzi do dotlenienia i odżywienia komórek. Skóra staje się zagęszczona, bardziej napięta i zrewitalizowana. Zabiegi karboksyterapii możemy wykonywać na każdą partię ciała, w tym oczywiście na twarz, szyję i dekolt. Kuracja oddziałuje na zmarszczki mimiczne, bruzdy i nierówności cery oraz na luźną skórę.

Karboksyterapię należy wykonywać w serii od 6 do 10 zabiegów w odstępach tygodnia. Po każdej wizycie widoczny jest rezultat. Ponadto karboksyterapię możemy łączyć z licznymi zabiegami: falami radiowymi, oxybrazją, infuzją tlenową, sonoforezą, jonoforezą, mezoterapią bezigłową, maskami aloesowymi.

Zabieg Magnifico na twarz to połączenie aż trzech technologii. Obejmuje falę radiową bipolarną o trzech głębokościach działania, podczerwień oraz podciśnienie. Kuracja polega na zasysaniu fałdu skóry i równoczesnym działaniu radiofrekwencji oraz podczerwieni. Dlatego też, efekty zagęszczenia i ujędrnienia skóry są tak szybkie i spektakularne. Zabieg Magnifico pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Kuracja doskonale radzi sobie ze zmarszczkami mimicznymi oraz luźną skórą twarzy, szyi i dekoltu. 

Zabieg Magnifico można łączyć z karboksyterpią. Poleca się je wykonywać w serii od 6 do 10 zabiegów w odstępie 10-14 dni. 

Fale radiowe bipolarne z laserem biostymulującym to zabieg z użyciem prądu, który dociera aż do skóry właściwej. Powoduje skrócenie włókien kolagenu i elastyny. Skóra w okolicy oczu oraz na twarzy, szyi i dekolcie staje się napięta, zliftingowana, zmarszczki mimiczne oraz marionetki wygładzają się i stają się mniej widoczne.

Fale radiowe można łączyć z karboksyterpią. Poleca się je wykonywać w serii od 4 do 6 zabiegów w odstępie 10-14 dni. 

Zabieg laserowy fotoodmładzania doskonale sprawdza się w przypadku zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie. Oczy natomiast są chronione przed światłem lasera, więc nie mamy możliwości ich dokładnego opracowania. Niemniej jednak, fotoodmładzanie jest silnym zabiegiem, który dociera do skóry właściwej i powoduje pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Po każdej wizycie skóra staje rozświetlona, bardziej napięta i zrewitalizowana.

Zalecana jest seria zabiegów fotoodmładzania od 6 do 10 zabiegów w odstępach 2 tygodni. Fotoodmładzania nie łączymy z innymi zabiegami i nie wykonujemy tej kuracji w okresie słonecznym.

Depilacja laserowa diodowa zabieg01

System OxyGemeo to kompleksowe działanie na skórę, aż w trzech obszarach: złuszczenie naskórka, intensywne dotlenienie skóry oraz głębokie wtłaczanie substancji aktywnych. Zabieg powoduje spektakularne efekty natychmiastowego wygładzenia, rozświetlenia i napięcia skóry, dlatego kuracja ta, jest bardzo chętnie wybierana przez klientów. Zastosowany dodatkowo podczas zabiegu OxyGemeo zestaw MeoRevive, rewelacyjnie spłyca zmarszczki, zagęszcza skórę oraz działa przeciwstarzeniowo. 

OxyGemeo można wykonywać pojedynczo, jako zabieg bankietowy, bądź też można przejść intensywniejszą terapię 6-10 zabiegów w odstępach 2 tygodni. Zabieg można łączyć z falami radiowymi i karboksyterapią. OxyGemeo wykonujemy niezależnie od pogody, przez cały rok i na każdej cerze.

Oxybrazja jest bardzo bezpiecznym zabiegiem dla każdego rodzaju cery. Działamy tutaj solą fizjologiczną wtłaczaną pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Kuracja jest bardzo przyjemna, wyczuwalny jest tylko zimny podmuch na skórze. Zabieg oxybrazji działa przeciwzapalnie oraz nawilżająco, powoduje natychmiastowe efekty rewitalizacji i napięcia luźnej skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Zmarszczki mimiczne wygładzają się, a cera staje się rozświetlona. Kuracja należy do zabiegów bankietowych, chętnie wybieranych przez klientów przed ważnym wyjściem.

Oxybrazję można wykonywać pojedynczo lub można poddać się intensywniej terapii i zgłosić się na serię zabiegów od 6 do 10 raz w tygodniu. Kurację można łączyć z karboksyterapią, infuzją tlenową, sonoforezą, jonoforezą, mezoterapią bezigłową, maskami aloesowymi.

Infuzja tlenowa to kuracja czystym tlenem. Jest to zabieg odmładzający, który pozwala nam wprowadzić głęboko do skóry substancje aktywne, np. kwas hialuronowy. Podczas infuzji tlenowej jesteśmy w stanie dokładnie oddziaływać na zmarszczki w okolicy oczu, czyli zarówno na powiekę górna, jak i dolą. Podczas zabiegu dochodzi do natlenienia komórek i głębokiej rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Infuzję tlenową można wykonywać pojedynczo lub też w serii od 6 do 10 zabiegów w odstępie tygodnia. Kurację można łączyć z karboksyterapią i oxybrazją.

Sonoforeza to metoda wtłaczania substancji odżywczych wgłąb tkanek za pomocą ultradźwięków. Jest to zabieg, który warto dołączyć do innych terapii, gdyż szybko i łatwo zaopatrzy on cerę w wartościowe preparaty np. z kwasem hialuronowym, witaminą C itp. Sonoforeza rewitalizuje skórę i zmniejsza widoczność zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie.

Kurację można wykonywać pojedynczo lub w serii od 6 do 10 zabiegów co tydzień. Sonoforezę warto łączyć z karboksyterapią i oxybrazją.

Jonoforeza to zabieg, podczas którego oddziałujemy na zmarszczki mimiczne prądem stałym galwanicznym. Podczas kuracji możemy wprowadzać głęboko do skóry substancje aktywne, np. witaminy, kolagen, kwas hialuronowy itp. Zabieg doskonale napina i liftinguje skórę twarzy, szyi i dekoltu. Ponadto regeneruje komórki i tkanki.

Jonoforezę można wykonywać pojedynczo lub można poddać się serii zabiegów od 6 do 10 raz w tygodniu. Kurację warto łączyć z karboksyterpią oraz oxybrazją.

Zdj Eldan 3 400px

Mezoterapia bezigłowa łączy w sobie sonoforezę oraz jonoforezę. Oddziałujemy tutaj ultradźwiękami i prądem stałym na zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie. Ponadto wprowadzamy wgłąb tkanek aktywne preparaty np. kolagen, kwas hialuronowy, witaminy. Kuracja jest chętnie wybierana przez klientów i należy do zabiegów bankietowych. Od razu po wizycie widać efekty rewitalizacji oraz odmłodzenia skóry.

Mezoterapię bezigłową można wykonywać pojedynczo lub w serii zabiegów od 6 do 10 z częstotliwością raz w tygodniu. Terapię polecamy łączyć z karboksyterpią oraz oxybrazją.

Maski aloesowe wykonywane ze sprawdzonych, naturalnych preparatów firmy Forever, doskonale napinają i odżywiają skórę. W szczególności polecamy tutaj maskę silnie liftingującą oraz marine mask. Zabieg ten możemy stosować na kurze łapki w okolicy oczu oraz na zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie. Maski aloesowe są doskonałym dopełnieniem licznych kuracji.

Zabieg można wykonywać pojedynczo lub w serii od 6 do 10 zabiegów w odstępie tygodnia. Maski aloesowe można łączyć z karboksyterpią oraz oxybrazją.

Mam nadzieję, że powyższe zestawienie zabiegów na zmarszczki mimiczne, zmarszczki marionetki i kurze łapki, rozjaśni Wam ten temat i pozwoli wybrać najatrakcyjniejszą kurację.

Jeśli nadal macie jakieś pytania lub wahacie się nad wyborem, zapraszamy do naszego Gabinetu Olwin na darmowe konsultacje. Ocenimy stan Waszej cery i doradzimy najlepszą terapię.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!