Zabieg Magnifico Twarz Olwin 400

Skuteczny Zabieg Liftingujący Magnifico 3w1 - Salon Olwin Lublin

Szukasz skutecznego zabiegu na zmarszczki, luźną skórę, podwójny podbródek, kurze łapki, cienie i obrzęki pod oczami? To wszystko znajdziesz w nowoczesnym zabiegu Magnifico 3w1, który łączy 3 technologie w 1 zabiegu: innowacyjną falę radiową o 3 głębokościach działania, podczerwień i podciśnienie. Jak wygląda zabieg? Jakich efektów i kiedy można się spodziewać? Dlaczego zabieg Magnifico jest tak bardzo skuteczny? Zapraszamy do artykułu.

Jak wygląda zabieg?

Magnifico 3w1 jest bardzo komfortowym i przyjemnym zabiegiem. Klienci uwielbiają Magnifiko za relaks podczas zabiegu i spektakularne efekty. Czego chcieć więcej? Głowica zasysa fałd skórny, podając bezpośrednio do głębokich warstw skóry falę radiową i podczerwień. Dla Klienta jest to wyczuwalne jako przyjemny ciepły masaż.

Zobacz jak wygląda zabieg:

Jakich efektów można się spodziewać?

Zabieg przeciwzmarszczkowy i liftingujący Magnifico 3w1 należy do tzw. zabiegów bankietowych, co oznacza, że efekty są widoczne bezpośrednio po każdym zabiegu. Dochodzi tutaj do skrócenia włókien kolagenowych, przez co skóra staje się wyraźnie napięta i wygładzona. Na efekty długotrwałe pracujemy podczas serii zabiegów, podczas której pobudzamy produkcję kolagenu i elastyny. Ponadto, warto zaznaczyć, że zabieg Magnifico 3w1 świetnie sprawdza się również na okolicę oczu, w tym powiekę górną. Jesteśmy w stanie niwelować takie problemy, jak: luźna skóra, opadająca powieka, obrzęki i cienie pod oczami oraz zmarszczki mimiczne tzw. kurze łapki.

Co sprawia, że zabieg liftingujący Magnifico jest aż tak skuteczny?

Przełomowe rozwiązania w Magnifico 3w1, sprawiają, że zabieg nie ma sobie równych pod względem efektów i przyjemnych odczuć podczas kuracji. Oto one:

  • Innowacyjna Fala Radiowa o 3 głębokościach działania (1MHz, 750kHz i 500kHz), sprawia, że jesteśmy w stanie oddziaływać zarówno na nabłonek, skórę właściwą oraz tkankę podskórną. Po raz pierwszy w urządzeniu Magnifico zastosowano tak silną i zróżnicowaną radiofrekwencję, którą możemy dostosowywać precyzyjnie do potrzeb skóry.
  • Dzięki podciśnieniu, zabieg na zmarszczki i luźną skórę jest bardzo bezpieczny oraz skuteczny, gdyż nie narażamy struktur wewnętrznych. Takie rozwiązanie sprawiło, że możemy dokładnie opracować bliską okolicę oczu, twarzy, szyi i dekoltu.
  • Równoczesne oddziaływanie 3 sił daje znacznie większe rezultaty, w porównaniu z wykonywaniem tych zabiegów pojedynczo, jeden po drugim.
Magnifico urządzenie

Zabieg Magnifico 3w1 jest rewelacyjny w takich problemach jak: luźna skóra, podwójny podbródek, zmarszczki mimiczne, zmarszczki marionetki, kurze łapki, cenie i obrzęki pod oczami, opadająca powieka itp. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania zapraszamy na stronę zabiegu po więcej informacji lub na konsultacje do Gabinetu Olwin w Lublinie. Do zobaczenia!

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!