Zabieg Magnifico 5w1 - Lifting i Wyszczuplanie Lublin

Magnifico II Premium to innowacyjne połączenie aż do 5 technologii w 1 zabiegu: Liposukcja Ultradźwiękowa, Radiofrekwencja, Podczerwień, Podciśnienie oraz Masaż Rolkami. Zabieg Magnifico intensywnie i szybko modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, rozstępy i tkankę tłuszczową oraz redukuje zmarszczki, obrzęki pod oczami, ujędrnia i podnosi owal twarzy. Zabieg polega na zasysaniu fałdu skóry oraz równoczesnym działaniu różnych sił na tkankę tłuszczową i skórę właściwą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Magnifico daje rewelacyjne efekty wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki w bardzo krótkim czasie!

Zabieg Magnifico jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i komfortowy. Można go wykonywać cały rok, na niemal każdej partii ciała: okolice oczu, twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, boczki, łydki, uda, pośladki.

Wykonujemy:

 • Magnifico 3w1 - Lifting Okolic Oczu, Twarzy i Dekoltu

(Fala Radiowa + Podczerwień + Podciśnienie)

 • Magnifico 4w1 - Ujędrnianie Ciała

(Fala Radiowa + Podczerwień + Podciśnienie + Masaż Rolkami)

 • Magnifico 5w1 - Wyszczuplanie i Ujędrnianie Ciała

(Liposukcja Ultradźwiękowa + Fala Radiowa + Podczerwień + Podciśnienie + Masaż Rolkami)

Zabiegi modelujące sylwetkę Magnifico to możliwość łączenia aż 5 technologii:

Liposukcja US - innowacyjna Liposukcja Kawitacyjna 60kHz dociera najgłębiej, aż do tkanki tłuszczowej! Zabieg polega na rozrywaniu błony komórek tłuszczowych przy pomocy fal ultradźwiękowych. Uwolnione złogi tłuszczowe i trójglicerydy, trafiają przez układ limfatyczny do wątroby, gdzie są metabolizowane, a następnie usuwane z organizmu. Kuracja powoduje przyspieszoną lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych.

 

Radiofrekwencja - zabieg z użyciem Fali Radiowej Bipolarnej RF oddziałuje zarówno na nabłonek, skórę właściwą oraz tkankę podskórną, dzięki możliwości zastosowania 3 różnych częstotliwości (1MHz, 750kHz i 500kHz). Kuracja powoduje powstanie ciepła endogennego, które pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Dochodzi również do wzmożonej lipolizy i spalania kwasów tłuszczowych. W efekcie następuje zwiększenie sprężystości skóry, wyrównanie zmarszczek oraz redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

 

Podczerwień - podczerwień emitowana za pomocą soczewek Matrix Convex Lens, zwiększa temperaturę w tkankach, pobudza przepływ krwi i metabolizm. Zabieg w znaczący sposób wpływa na dotlenienie i zwiększoną regenerację skóry. Ponadto podczerwień wzmacnia działanie fal radiowych i liposukcji ultradźwiękowej.

 

Podciśnienie - dwa tryby masażu podciśnieniowego skutecznie rozbijają cellulit i modeluje sylwetkę. Zabieg próżniowy pobudza drenaż limfatyczny i przepływ krwi oraz zwiększa aktywność fibroblastów. Powoduje to redukcję obrzęków, rozstępów i cellulitu. Ponadto, zassanie fałdu skórnego, umożliwia głębsze i silniejsze działanie innych technologii, stosowanych równocześnie na tkankę tłuszczową.

 

Masaż Rolkami - dwie mechanicznie obracające się rolki umożliwiają dodatkowo, bardzo intensywny masaż podciśnieniowy na większych obszarach, szczególnie obciążonych cellulitem i tkanką tłuszczową, takich jak: brzuch, uda, pośladki. Masaż mechaniczny usuwa zrosty w tkance tłuszczowej, odblokowuje układ limfatyczny i powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Zabieg Magnifico Olwin 360

Opinie Klientów o Zabiegu Magnifico*:

* Na stronie Olwin.pl publikujemy tylko zweryfikowane opinie. Opinie są weryfikowane na bieżąco na podstawie aktualnej listy Klientów.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Magnifico urządzenie

Urządzenie Magnifico II Premium to rewolucja w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki! Magnifico zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku w kategorii Urządzenia do ciała i twarzy oraz Innowacje LNE!

Wskazania Magnifico 3w1:

Rewitalizacja okolic oczu:

Zabieg Magnifico doskonale sprawdza się na takie problemy jak: opadająca powieka, obrzęki i cienie pod oczami oraz zmarszczki mimiczne tzw. kurze łapki. Fala radiowa o częstotliwości działania 750kHz dociera znacznie głębiej, w porównaniu z tradycyjną radiofrekwencją. Dodatkowe zastosowanie podciśnienia i podczerwieni, sprawia, że kuracja bardzo skutecznie zagęszcza i ujędrnia skórę oraz redukuje obrzęki. Podczas zabiegu Magnifico następuje zwiększona produkcja kolagenu i elastyny, usprawnienie układu limfatycznego i tworzenie nowych naczyń krwionośnych. Dzięki zastosowaniu małych końcówek, jesteśmy w stanie dokładnie opracować powiekę dolną i górną!

Zmarszczki oraz wiotkość skóry twarzy i ciała:

Innowacyjna fala radiowa o trzech głębokościach działania, w bardzo skuteczny sposób wpływa na zagęszczenie oraz ujędrnienie skóry twarzy i ciała. Następuje skrócenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Ponadto zwiększa się metabolizm w tkankach i praca układu limfatycznego. Dodatkowe działanie podczerwieni i podciśnienia, sprawia, że jesteśmy w stanie intensywnie oddziaływać zarówno na skórę właściwą, jak i tkankę podskórną, bez ryzyka powikłań. Zabieg Magnifico bardzo szybko i intensywnie wpływa na poprawę napięcia oraz rewitalizację skóry. Stosowany jest jako kuracja odmładzająca oraz modelująca sylwetkę. Magnifiko doskonale radzi sobie ze zmarszczkami oraz luźną skórą całego ciała.

Zabieg magnifico 3w1

Zobacz jak wygląda zabieg Magnifico na twarz:

Wskazania Magnifico 4w1 i 5w1:

Redukcja komórek tłuszczowych i cellulitu:

Zabieg Magnifico jest pionierem w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Połączenie aż 5 sił: liposukcja ultradźwiękowa, fala radiowa, podczerwień, podciśnienie i rolki mechaniczne, sprawia, że Magnifico nie ma sobie równych! Kuracja szybko i skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, redukuje cellulit i efekt tzw. “pomarańczowej skórki”. Zabieg powoduje wymodelowanie sylwetki, zagęszczenie skóry i redukcję rozstępów. Innowacyjne rozwiązania w Magnifico dają bardzo szybkie efekty wysmuklenia sylwetki. Następuje pobudzenie metabolizmu i krążenia oraz odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu. Zabieg Magnifico zwiększa pracę układu limfatycznego, poprzez który złogi, toksyny i obumarłe komórki tłuszczowe zostają usunięte z organizmu.

Redukcja blizn i rozstępów:

Połączenie fal radiowych o różnych częstotliwościach działania, podczerwieni i siły próżniowej, bardzo skutecznie wpływa na zagęszczenie struktur skóry, pobudzenie krążenia i regenerację tkankową. Zabieg Magnifico intensywnie stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie rozstępy i blizny stają się mniej widoczne i znacznie gładsze.

Zobacz jak wygląda zabieg Magnifico na ciało:

Zabieg Magnifico II Premium trwa 30-90 minut, zależnie od okolicy zabiegowej. Zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów raz w tygodniu w przypadku kuracji na ciało i 6-8 zabiegów co 10-14 dni w przypadku kuracji na twarz, w celu osiągnięcia najtrwalszych i najlepszych efektów. Po przebyciu całej kuracji, wskazane jest wykonywać zabiegi przypominające w celu podtrzymania efektów (w zależności od potrzeb).

Zabieg Magnifico możemy wykonywać cały rok. W przypadku twarzy, nie wykonujemy zabiegu przy świeżej opaleniźnie. 

Skóra do zabiegu powinna być czysta. Na 24 godziny przed wizytą należy zrezygnować ze stosowania silnych balsamów, kremów na bazie alkoholu itp.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wygładzona i jędrniejsza. Zabieg Magnifico nie powoduje żadnych niepożądanych działań, niemniej jednak po pierwszych zabiegach mogą pojawić się wybroczynki i siniaczki (pobudzenie mikrokrążenia), które znikną w przeciągu paru dni. Po terapii można normalnie funkcjonować. W czasie odbywania serii zabiegów dobrze jest przestrzegać zasad zdrowego żywienia, uprawiać lekką gimnastykę oraz wypijać dziennie ok. 2 litrów niegazowanej wody mineralnej. Ponadto należy zabezpieczać skórę przed słońcem, kremami z filtrem.
 • Choroby skórne: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • Stany zapalne skóry lub zębów
 • Gorączka
 • Zmiany skórne na obszarze zabiegowym
 • Zabiegi chirurgiczne (ostatnie 3 miesiące)
 • Peelingi, kwasy (ostatnie 3 tygodnie)
 • Wypełniacze w miejscu zabiegu
 • Naczyniaki i tłuszczaki w miejscu zabiegowym
 • Świeża opalenizna
 • Zaburzenia czucia
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Bielactwo
 • Trądzik różowaty
 • Łuszczyca
 • Ciąża i okres laktacji
 • Miesiączka
 • Nadczynność tarczycy
 • Padaczka
 • Cukrzyca
 • Osteoporoza
 • Rentgenoterapia
 • Choroby serca i układu krążenia, zaburzenia krzepnięcia krwi itp.
 • Niewydolność nerek, wątroby
 • Ciała obce np. rozrusznik serca
 • Toczeń
 • Choroba nowotworowa
 • Inne ciężkie choroby

Uwaga!

Powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.

Do Zabiegu Magnifico na tą samą partię: Oczyszczanie Wodorowe +100zł, Peeling Kawitacyjny +80zł, Oxybrazja +100zł, Sonoforeza +50zł, Zabieg Aloesowy +80zł, OxyGemeo 3w1 +150zł, Infuzja Tlenowa +100zł, Karboksyterapia +100zł, Lipolaser 1godz +100zł.

Magnifico 3w1

(Fala Radiowa + Podczerwień + Podciśnienie)

Okolice oczu 200zł
Twarz 300zł
Szyja (w tym podbródek) 300zł
Dekolt 300zł
Twarz + Szyja 330zł
Twarz + Szyja + Dekolt 360zł

 

Magnifico 4w1

(Fala Radiowa + Podczerwień + Podciśnienie + Masaż Rolkami)

Ramiona 220zł
Brzuch 270zł
Boczki 220zł
Brzuch + Boczki 320zł
Łydki 220zł
Uda 270zł
Pośladki 220zł
Uda + Pośladki 320zł
Nogi 320zł
Nogi + Pośladki 370zł

 

Magnifico 5w1

(Liposukcja Ultradźwiękowa + Fala Radiowa + Podczerwień + Podciśnienie + Masaż Rolkami)

Ramiona 270zł
Brzuch 320zł
Boczki 270zł
Brzuch + Boczki 370zł
Łydki 270zł
Uda 320zł
Pośladki 270zł
Uda + Pośladki 370zł
Nogi 370zł
Nogi + Pośladki 420zł

 

Karnet 6 zabiegów (w tym 1 gratis) lub 10 zabiegów (w tym 2 gratis) 👉 Więcej Informacji

Magnifico Głowica z2 360

Zabieg Magnifico polecamy łączyć z:

Karboksyterapią - spektakularne działanie dwutlenku węgla. Efekty rewitalizacji i liftingu skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i rozstępów będą znacznie szybciej widoczne.

Lipolaserem - zimny laser diodowy, powodujące szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Magnifico stanowi doskonałe połączenie z zabiegami Lipolaserem Xante.

Zabiegami Oczyszczającymi: Oczyszczanie Wodorowe, Peeling Kawitacyjny. Dokładne oczyszczenie skóry, przygotowuje ją do lepszego przyjęcia preparatów aktywnych.

Zabiegami Odżywczymi: OxyGemeo, Infuzja Tlenowa, Sonoforeza, Zabiegi Aloesowe. Dostarczanie skórze substancji aktywnych (np. witamin, kwasu hialuronowego, kolagenu, aloesu itp.).

Zabieg Magnifico Ciało Olwin 400

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!