Baner wyszczuplanie zab 350

Usuwanie cellulitu, czyli jakie są skuteczne zabiegi na cellulit?

Chcesz pozbyć się cellulitu? Chcesz poznać skuteczne zabiegi na cellulit, które sprawią, że twoje nogi będą wyglądały naprawdę dobrze? W Salonie Kosmetycznym Olwin w Lublinie wykonujemy szereg zabiegów wyszczuplających. Do najskuteczniejszych zabiegów na cellulit zaliczamy: Magnifico 5w1, Karboksyterapię oraz Dermomasaż. W tym artykule postaram się omówić pokrótce, jak każdy z nich wygląda. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie zabiegów. 

Magnifico 5w1

Magnifico 5w1 to innowacyjna technologia, która łączy 5 sił w jednym zabiegu: liposukcja ultradźwiękowa, nowoczesne fale radiowe o trzech głębokościach działania, podciśnienie, podczerwień oraz masaż obracającymi się rokami. Równoczesne działanie wielu czynników podczas jednego zabiegu sprawia, że kuracja antycellulitowa i wyszczuplająca jest bardzo skuteczna. Cellulit dosłownie “znika w oczach”. Zabieg Magnifico 5w1 jest zabiegiem dość przyjemnym, ciepłym, a co najważniejsze na efekty nie trzeba długo czekać. Po każdym zabiegu widać wyraźne wygładzenie nierówności, zmniejszenie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Magnifico można zaliczyć do zabiegów bankietowych, gdyż na szybko poprawia stan skóry i widocznie usuwa cellulit.

Zobacz jak wygląda zabieg:

Karboksyterapia

Karboksyterapia to podskórna aplikacja dwutlenku węgla. Zabieg skutecznie rozbija cellulit i tkankę tłuszczową, redukuje rozstępy oraz zagęszcza skórę. Dwutlenek węgla przemienia się w kwas węglowy i uszkadza komórki tłuszczowe, pobudza procesy metaboliczne oraz wpływa na powstanie nowych naczyń krwionośnych, co powoduje regenerację skóry. Karboksyterapia jest zabiegiem bardzo skutecznym, niemniej jednak wiąże się z chwilowymi odczuciami dyskomfortu przy rozprowadzaniu dwutlenku węgla. Pierwsze efekty są widoczne po paru dniach, gdy organizm zdąży usunąć złogi i toksyny naturalnymi drogami, przez układ pokarmowy i moczowy.

Zobacz jak wygląda zabieg:

Dermomasaż

Dermomasaż Podciśnieniowy to zabieg próżniowy, który mechanicznie rozbija cellulit i modeluje sylwetkę. Dermomasaż należy do najskuteczniejszych i najsilniejszych zabiegów próżniowych dostępnych na rynku. Po pierwszych zabiegach należy być przygotowanym, że pojawią się siniaczki w miejscu zabiegu, co jest naturalne. Polecamy stosowanie maści na siniaki, by szybciej je zredukować. Po paru zabiegach, skóra się przyzwyczaja i nie pojawiają się już żadne zmiany tego typu. Sam zabieg nie jest bolesny, a wręcz przynosi ulgę (masaż limfatyczny). Moc dobieramy indywidualnie do odczuć Klienta. Siniaczki mogę pojawić się, dopiero w parę godzin po zabiegu. Masaż próżniowy bardzo skutecznie usuwa cellulit, redukuje rozstępy i wyraźnie ujędrnia ciało. Efekty są zauważalne bezpośrednio po każdym zabiegu.

Zobacz jak wygląda zabieg:

Te trzy zabiegi na cellulit są najczęściej doradzane przez nasze Specjalistki od wyszczuplania. Jeśli nie wiesz mimo wszystko, jaki zabieg antycellulitowy wybrać, zgłoś się do nas na konsultacje. Ocenimy stan skóry, cellulitu i dobierzemy zabieg indywidualnie, uwzględniając przeciwwskazania. Do zobaczenia!

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Polecamy nasze artykuły do przeczytania:

Zdj Trądzik Kob 350px