Zabieg Magnifico Ciało Olwin 400

Liposukcja Ultradźwiękowa z Falą Radiową i Podciśnieniem, czyli Magnifico 5w1

Przełomowy zabieg wyszczuplający i antycellulitowy Magnifico łączy 5 technologi podczas 1 zabiegu: liposukcja kawitacyjna, radiofrekwencja, podczerwień, podciśnienie, masaż próżniowy rolkami. Magnifico osiąga świetne efekty w usuwaniu cellulitu, redukcji nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz uelastycznieniu skóry. Dlaczego tak jest? Jakie nowoczesne rozwiązania zostały opracowane w tym zabiegu wyszczuplającym? Jak wygląda sam zabieg Magnifico 5w1? Tego wszystkiego dowiecie się z tego artykułu. 

Jak wygląda zabieg?

Magnifico 5w1 to bardzo komfortowy i skuteczny zabieg, który pozwala szybko usunąć lub zredukować cellulit, znacząco ujędrnić skórę i zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło i zasysanie fałdu skórnego (masaż próżniowy). Niejednokrotnie zdarza się, że Klienci się relaksują i zasypiają. Sam zabieg składa się z dwóch etapów. W pierwszym upłynniamy złogi tłuszczowe, działając głowicą z liposukcją ultradźwiękową, radiofrekwencją i podciśnieniem. W kolejnym etapie rozbijamy cellulit i pobudzamy metabolizm, działając głowicą z Radiofrekwencją, Podczerwienią, Podciśnieniem i Obracającymi się Rolkami.

Zobacz jak wygląda zabieg:

Jakie efekty można uzyskać?

Zabieg wyszczuplający i antycellulitowy Magnifico 5w1 należy do tzw. zabiegów bankietowych, co oznacza, że efekty są zauważalne bezpośrednio po każdym zabiegu. Skóra staje się widocznie napięta, a cellulit jest rozbijany i “znika w oczach”. Na efekty redukcji tkanki tłuszczowej trzeba poczekać parę dni, gdy złogi i toksyny zdążą usunąć się naturalnymi drogami z organizmu, przez układ pokarmowy i moczowy.

Magnifico głowica z 400

Co sprawia, że zabieg wyszczuplający Magnifico jest aż tak skuteczny?

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w Magnifico 5w1, sprawiają, że efekty zabiegu nie mają sobie równych! Oto one:

  • Liposukcja Ultradźwiękowa w połączeniu z innowacyjną Falą Radiową o trzech głębokościach działania i podciśnieniem. Takie rozwiązanie sprawia, że jesteśmy w stanie bezpiecznie, intensywnie i precyzyjnie oddziaływać bezpośrednio na tkankę tłuszczową, bez narażania narządów wewnętrznych i ryzyka powikłań.
  • Równoczesne oddziaływanie 5 sił daje znacznie większe rezultaty, w porównaniu z wykonywaniem tych zabiegów pojedynczo, jeden po drugim.
  • Po raz pierwszy zastosowano w Magnifico 5w1 innowacyjną Falę Radiowę o trzech głębokościach działania 1Mhz, 750kHz i 500kHz, co sprawia, że możemy oddziaływać zarówno na nabłonek, skórę właściwą oraz tkankę podskórną. Dzięki podciśnieniu, możemy pracować bezpiecznie na wysokich mocach, co ma przełożenie w efektach.
Magnifico urządzenie

Magnifico 5w1 to doskonały zabieg na cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej i luźną skórę. Przełomowe rozwiązania zastosowane w urządzeniu sprawiają, że na efekty nie trzeba długo czekać. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy na stronę zabiegu po więcej informacji lub zapraszamy na konsultacje do Gabinetu Olwin w Lublinie. Do zobaczenia!

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Polecamy nasze artykuły do przeczytania:

Zdj Trądzik Kob 350px