Infuzja Tlenowa Lublin

Infuzja Tlenowa to zabieg, podczas którego strumień czystego tlenu przechodzi przez grubą warstwę naskórka, aż do skóry właściwej. Dodatkowo w kuracji używamy między innymi kwas hialuronowy, który zostaje wprowadzony głęboko do tkanek, powodując nawilżenie skóry. Zabieg zaopatruje komórki w czysty tlen i substancje odżywcze. Natlenienie daje rewelacyjne efekty rewitalizacji i odmłodzenia skóry.

Zabieg infuzji tlenowej nie jest bolesny, ani inwazyjny. Podczas kuracji odczuwalne jest przyjemne odczucie świeżości. Do zabiegu używamy najwyższej jakości tlen, co daje Ci gwarancję skuteczności terapii. Infuzja Tlenowa jest szczególnie polecana dla osób z cerą naczyniową oraz stanem zapalnym trądziku. Aplikacja czystego tlenu znacząco pobudza mikrokrążenie, rewitalizuje fibroblasty i przyspiesza przemianę materii w sąsiednich tkankach. Natlenienie skóry sprawia, że staje się ona zdrowsza, miększa, odżywiona oraz bardziej napięta. Cera nabiera blasku, staje się rozświetlona, bardziej nawilżona, gładka i elastyczna.

Podczas Infuzji Tlenowej, wtłaczany pod ciśnieniem tlen, pobudza metabolizm, przez co doskonale może służyć do przenoszenia cząsteczek substancji aktywnych przez warstwę naskórka i skóry właściwej. Dlatego też, używany podczas zabiegu kwas hialuronowy, witamina C, bądź inne substancje aktywne (w zależności od problemu skórnego), docierają głęboko w głąb skóry, oddziałując na nią w znacznym stopniu.

Opinie Klientów o Infuzji Tlenowej*:

* Na stronie Olwin.pl publikujemy tylko zweryfikowane opinie. Opinie są weryfikowane na bieżąco na podstawie aktualnej listy Klientów.

Wskazania:

Rewitalizacja okolic oczu

Zabieg infuzji tlenowej jest jednym z nielicznym zabiegów, podczas którego możemy bardzo dokładnie opracować powiekę górna i dolną. Kuracja w znacznym stopniu powoduje rewitalizację delikatnej skóry powiek, redukcję obrzęków oraz cieni pod oczami. Mikromasaż, natlenienie oraz dostarczenie skórze wartościowych składników, sprawiają, że efekt odmłodzenia jest natychmiastowy.

Lifting i nawilżenie skóry

Infuzja tlenowa należy do tak zwanych “zabiegów bankietowych”, gdyż szybko i w znacznym stopniu powoduje poprawę stanu i napięcia skóry. Dzieje się tak za sprawą intensywnego natlenienia komórek, pobudzenia mikrokrążenia oraz stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto, skóra staje się bardzo podatna na przyjęcie, aplikowanych podczas zabiegów stężonych preparatów, dobieranych adekwatnie do jej aktualnego stanu. Infuzja tlenowa doskonale nawilża i rewitalizuje skórę oraz spłyca zmarszczki.

Przebarwienia skóry

Tlen pobudza mikrokrążenie, sprawiając, że skoncentrowane preparaty, stosowane przy zabiegu, dostają się głęboko do skóry właściwej. Witamina C w dużym stężeniu, powoduje efekt rozjaśnienia przebarwień posłonecznych, potrądzikowych oraz piegów. Zabieg w znacznym stopniu wpływa na poprawę kolorytu skóry.

Zabieg infuzji tlenowej 400

Problemy naczyniowe

Infuzja Tlenowa jest zabiegiem polecanym do cery z problemami naczyniowymi, takimi jak: trądzik różowaty, rumień, rozszerzone naczynia krwionośne. Kuracja usprawnia mikrokrążenie, łagodzi podrażnienia oraz hartuje ściany naczyń krwionośnych. Podczas zabiegu wtłaczamy substancje wzmacniające naczynka, takie jak: pentanol, azulen, witamina C.

Trądzik

Zabieg infuzji tlenowej doskonale sprawdza się również do cery trądzikowe, tłustej i mieszanej. Czysty tlen ma działanie dezynfekcyjne. Ponadto, podczas kuracji wprowadzamy głęboko do skóry substancje normalizujące łojotok. Infuzja tlenowa zmniejsza rozszerzone pory, stabilizuje pracę gruczołów łojowych oraz łagodzi stany zapalne.

Efekty zabiegów infuzji tlenowej:

 • Natychmiastowa rewitalizacja skóry
 • Uelastycznienie skóry 
 • Wygładzenie zmarszczek mimicznych
 • Dotlenienie cery 
 • Redukcja kurzych łapek i rewitalizacja okolicy oczu
 • Rozświetlenie i odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • Podniesienie owalu twarzy 

 

Zobacz jak wygląda zabieg Infuzji Tlenowej na twarz:

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Zalecamy wykonanie 6-10 zabiegów raz w tygodniu. Kolejne zabiegi można wykonywać raz na 2-4 tygodnie. Infuzja Tlenowa trwa około 30-60 minut, w zależności od partii ciała.

Zabieg można wykonywać również pojedynczo, okazjonalnie. Infuzja Tlenowa należy do „zabiegów bankietowych”, gdyż efekt odświeżenia, wygładzenia skóry jest natychmiastowy. Makijaż po kuracji, lepiej się prezentuje i dłużej utrzymuje.

Infuzję Tlenową można wykonywać cały rok.

Na 2-3 dni przed zabiegiem należy unikać peelingów gruboziarnistych oraz intensywnej ekspozycji na słońcu. Na 1 miesiąc przed zabiegiem nie należy wykonywać głębokich złuszczeń.
 • Nie należy stosować peelingów chemicznych na tydzień po zabiegu
 • Nie należy korzystać z solarium oraz sauny w ciągu 2-3 dni po zabiegu
 • Należy stosować delikatne preparaty pielęgnacyjne
 • Choroby zakaźne skóry: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • Otwarte rany
 • Terapia przeciwtrądzikowa retinoidami
 • Zabieg kwasami w ostatnim czasie
 • Łuszczyca
 • Alergie
 • Przeziębienie i grypa
 • Opryszczka
 • Astma
 • Zapalenie zatok
 • Zapalenie ucha
 • Ekstrakcja zęba
 • Świeża opalenizna
 • Zabiegi chirurgiczne i wypełniacze
 • Choroba nowotworowa
 • Inne ciężkie choroby
 

Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi infuzji tlenowej oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.

Do Infuzji Tlenowej na tą samą partię: Peeling Kawitacyjny +80zł, Oxybrazja +100zł, Mikrodermabrazja +100zł.

Infuzja Tlenowa

Do droższego zabiegu na tą samą partię +100zł
Twarz 220zł
Twarz + Szyja 250zł
Twarz + Szyja + Dekolt 280zł
Do infuzji tlenowej używamy profesjonalnych kosmetyków pielęgnacji gabinetowej, włoskiej firmy ELDAN Cosmetics, dobieranych odpowiednio do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej lub delikatnej i wrażliwej. Gwarantuje to bezpieczeństwo i wysoką jakość oraz skuteczność terapii.
Zdj Eldan 3 400px

Zabieg Infuzji Tlenowej polecamy łączyć z:

Zabiegami Oczyszczającymi: Oczyszczanie Wodorowe, Oxybrazja, Mikrodermabrazja Diamentowa, Peeling Kawitacyjny. Kuracja stanowi idealne uzupełnienie zabiegów złuszczających oraz oczyszczających skórę. Dokładne oczyszczenie skóry, przygotowuje ją do lepszego przyjęcia preparatów aktywnych.

Magnifico 3w1 - intensywny zabieg liftingujący. Łączy 3 siły w 1 zabiegu: innowacyjne fale radiowe o trzech głębokościach działania, podczerwień i podciśnienie. 

Falami Radiowymi - zabieg intensywnie liftingujący, zagęszczający skórę i niwelujący zwiotczenia. Efekty po kuracji będą z pewnością jeszcze bardziej spektakularne.

Karboksyterapią - kuracja dwutlenkiem węgla zagęszcza skórę i rewitalizuje. Terapia stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegu.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!