Fale Radiowe Bipolarne + Laser Biostymulujący Lublin

Zabieg z użyciem fal radiowych bipolarnych (RF), stosowany jest do odmłodzenia skóry, modelowania owalu twarzy i ciała, likwidacji luźnej skóry i zmarszczek, a także walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. Efekty są natychmiastowe, stąd też, ta spektakularna kuracja jest nazywana zabiegiem bankietowym. Radiofrekwencja to metoda, która ma największy zasięg w głąb tkanek. 

Efekty kuracji potęguje Laser Biostymulujący. Zabieg fal radiowych działa jak dermoplastyka skóry i wpływa zarówno na nabłonek, skórę właściwą, jak i tkankę podskórną. Polega na oddziaływaniu na skórę prądów, o częstotliwości radiowej, których obwód zamyka się w głowicy zabiegowej. Fale bipolarne stymulują komórki na poziomie jądrowym, wskutek czego powstaje ciepło endogennego, które pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

Terapia radiowa, wspomagana laserem biostymulującym jest niezwykle skuteczna, a do tego bezinwazyjna, bezbolesna i w pełni bezpieczna. Efektem zabiegu jest zwiększona sprężystość i elastyczność skóry oraz wyrównanie zmarszczek i bruzd. Dodatkowo fale radiowe bipolarne powodują rozbicie komórek tłuszczowych, redukcję cellulitu i rozstępów. Efekty fal bipolarnych można zaobserwować bezpośrednio po każdym zabiegu (do 48 godzin). Pod wpływem ciepła włókna elastynowe i kolagenowe kurczą się, wskutek czego następuje natychmiastowy efekt ujędrnienia. Niemniej jednak, właściwe pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, będzie następować przez kolejne parę miesięcy (od 3 do 6). Po przejściu serii wizyt, dokonuje się gruntowna przebudowa struktur skóry i intensywne jej odmłodzenie.

Wskazania:

Lifting skóry

Fala elektryczna wytwarza w skórze energię cieplną, która stymuluje wewnętrzne jony w organizmie oraz pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dodatkowo zwiększona jest praca układu limfatycznego i metabolizm w tkankach. Skutkuje to zwiększeniem gęstości i napięcia skóry, wygładzeniem zmarszczek oraz spłyceniem blizn. Fale radiowe bipolarne powodują regenerację skóry, poprawę trofiki tkanek oraz denaturację włókien kolagenu z natychmiastowym ich obkurczeniem. Zabieg elektryczny doskonale podnosi owal twarzy, modeluje sylwetkę, rozbija komórki tłuszczowe i redukuje zwiotczenia skóry (w tym okolicy oczu i tzw. podwójny podbródek). Fale radiowe stosowane są jako kuracja odmładzająca oraz profilaktyka przeciw oznakom starzenia.

Zobacz jak wygląda zabieg Falami Radiowymi na twarz:

Cellulit, tkanka tłuszczowa i rozstępy

Fale radiowe bipolarne wytwarzają energię, wskutek czego następuje podniesienie temperatury w tkankach i rozbicie komórek tłuszczowych. Fale działają na zasadzie selektywnej termo-indukcji na błony komórkowe lipidów. Technologia RF pobudza mikrokrążenie, metabolizm komórkowy i pracę układu limfatycznego, poprzez który złogi, toksyny i obumarłe komórki tłuszczowe zostają usunięte z organizmu. Fale bipolarne powodują miejscową redukcję nagromadzonej tkanki tłuszczowej, zmniejszają cellulit i rozstępy, a także doskonale modelują sylwetkę (redukcja zwiotczenia skóry np. brzucha po ciąży lub intensywnym odchudzaniu). Zabiegi stosowane są jako kuracja wyszczuplająca i ujędrniająca.

Zobacz jak wygląda zabieg Falami Radiowymi na ciało:

Zabieg z użyciem Fal Radiowych Bipolarnych trwa 30-60 minut, zależnie od okolicy zabiegowej. Może być wykonywany na każdej partii ciała. Zaleca się wykonanie serii zabiegów 4-10, w celu osiągnięcia najtrwalszych i najlepszych efektów (właściwe efekty po 3-6 miesiącach) . Na zabiegi należy się zgłaszać raz na 10-14 dni w przypadku kuracji na twarz i raz na tydzień w przypadku zabiegów na ciało.

Po przebyciu całej kuracji, wskazane jest wykonywać zabiegi przypominające w celu podtrzymania efektu (w zależności od potrzeb).

Zabieg z użyciem Fal Radiowych Bipolarnych można wykonywać również pojedynczo, okazjonalnie. Należy on bowiem do „zabiegów bankietowych”, gdyż efekt odświeżenia, wygładzenia skóry jest natychmiastowy (utrzymuje się do 48 godzin). Zabieg możemy wykonywać cały rok. W przypadku twarzy, nie wykonujemy zabiegu przy świeżej opaleniźnie. 

Skóra do zabiegu powinna być czysta. Na 24 godziny przed wizytą należy zrezygnować ze stosowania silnych balsamów, kremów na bazie alkoholu itp.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wygładzona i jędrniejsza. Fale radiowe bipolarne nie powoduje żadnych niepożądanych działań. Po terapii można normalnie funkcjonować. Zaleca się picie większej ilości wody, co ma za zadanie ułatwić usuwanie toksyn z organizmu. Ponadto należy zabezpieczać skórę przed słońcem, kremami z filtrem.
 • Choroby skórne: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • Stany zapalne skóry lub zębów
 • Otwarte rany
 • Przeziębienie i grypa
 • Możliwość wystąpienia uczulenia na leki
 • Zaburzenia czucia
 • Trądzik różowaty
 • Łuszczyca
 • Ciąża i okres laktacji
 • Miesiączka
 • Nadczynność tarczycy
 • Padaczka
 • Cukrzyca
 • Osteoporoza
 • Rentgenoterapia
 • Choroby układu krążenia
 • Ciała obce np. rozrusznik serca
 • Zabiegi chirurgiczne i wypełniacze
 • Choroba nowotworowa
 • Inne ciężkie choroby
 

Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi fal radiowych oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.

Do Fal Radiowych na tą samą partię: Oczyszczanie Wodorowe +100zł, Peeling Kawitacyjny +80zł, Dermomasaż +60zł.

Fale Radiowe 

Do droższego zabiegu na tą samą partię +100zł
Twarz 280zł
Szyja (w tym podbródek) 280zł
Dekolt 280zł
Twarz + Szyja 310zł
Twarz + Szyja + Dekolt 340zł
Ramiona 210zł
Brzuch 260zł
Boczki 210zł
Brzuch + Boczki 310zł
Łydki 210zł
Uda 260zł
Pośladki 210zł
Uda + Pośladki 310zł
Nogi 310zł
Nogi + Pośladki 360zł

 

Karnet 6 zabiegów (w tym 1 gratis) lub 10 zabiegów (w tym 2 gratis) 👉 Więcej Informacji

Głowica Fale radiowe

Fale Radiowe polecamy łączyć z:

Karboksyterapią - spektakularne działanie dwutlenku węgla. Efekty rewitalizacji i liftingu skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i rozstępów będą znacznie szybciej widoczne.

Dermomasażem – intensywny masaż podciśnieniowy będzie doskonałym dopełnieniem zabiegu. Efekty po kuracji będą z pewnością znacznie skuteczniejsze i szybciej widoczne.

Zabiegami Oczyszczającymi: Oczyszczanie Wodorowe, Peeling Kawitacyjny. Dokładne oczyszczenie skóry, przygotowuje ją do lepszego przyjęcia preparatów aktywnych.

Zabiegami Odżywczymi: OxyGemeo, Infuzja Tlenowa, Sonoforeza, Zabiegi Aloesowe. Dostarczanie skórze substancji aktywnych (np. witamin, kwasu hialuronowego, kolagenu, aloesu itp.).

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Polecamy nasze artykuły do przeczytania:

Zdj Trądzik Kob 350px