Zabieg OxyGemeo 3w1 Lublin

Zabieg OxyGemeo to innowacyjna kuracja, która działa aż w trzech obszarach! Metoda 3w1 obejmuje: złuszczenie naskórka, intensywnie dotlenienie skóry oraz aplikację składników aktywnych. Wszystko to w jednym zabiegu! OxyGemeo to bardzo komfortowy, bezpieczny i bezbolesny zabieg, dla najbardziej wymagających Klientów. Nie wymaga okresu rekonwalescencji i można go stosować cały rok.

Zabieg OxyGemeo to innowacyjna technologia, zastosowana w urządzeniu Synergy+. Ten wysokiej klasy sprzęt jest wykorzystywany w salonach kosmetycznych na całym świecie. Synergy+ to udowodniona skuteczność, rewelacyjne efekty oraz duże bezpieczeństwo wykonania zabiegu, dzięki sterylnym, jednorazowym końcówkom zabiegowym.

Trzy obszary działania zabiegu OxyGemo:

1. Złuszczenie naskórka

Do zabiegu OxyGemeo stosowane są wysokiej jakości, jednorazowe kapsułki Capsugem, które mają za zadanie enzymatyczne oraz mechaniczne złuszczenie martwego naskórka. Czynnikiem złuszczającym jest tutaj wodorowęglan sodu. Skóra dzięki temu staje się wygładzona i napięta.

2. Intensywnie dotlenienie skóry

Technologia OxyGemeo bazuje na procesach naturalnie zachodzącym w organizmie. Głowica zabiegowa wytwarza silnie skoncentrowane cząsteczki dwutlenku węgla, powodując powstanie efektu Bohra, czyli łatwiejsze oddawanie tlenu przez hemoglobinę. Kuracja stanowi doskonałą, przyjemną alternatywę do karboksyterapii, gdzie dwutlenek węgla wprowadzamy pod skórę za pomocą igły. Podczas zabiegu Oxygemeo nakładamy specjalny żel i stosujemy odpowiednią kapsułkę, która wytwarza na powierzchni skóry mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Wibracje zastosowane w głowicy, umożliwiają wniknięcie dwutlenku węgla w głębokie warstwy skóry. Dochodzi do zmniejszenia powinowactwa hemoglobiny do tlenu, w efekcie czego następuje intensywne dotlenienie komórek. Kuracja powoduje natychmiastowe odmłodzenie, rewitalizację i ujędrnienie skóry.

Zabieg oxygemeo

3. Aplikacja składników aktywnych

Stosowany podczas zabiegu OxyGemeo specjalny żel, dostarcza w głąb skóry składniki aktywne. Są nimi:

✅ Zestaw MeoBright

Główny skład: algi brązowe phyllacantha fibrosa, ekstrakt z portulaki pospolitej, beta-glukan, phantenol, tocopherol itp.
Efekty: rozświetlenie i wyrównanie kolorytu cery, redukcja przebarwień i zmian pozapalnych, działanie antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.


✅ Zestaw MeoRevive

Główny skład: ekstrakt z algi undarii pierzastodzielnej, ekstrakt z algi brązowej phyllacantha fibrosa, beta-glukan, wyciąg z fermentacji bakterii Lactobacillus, phantenol, tocopherol itp.
Efekty: intensywne nawilżenie, odmłodzenie i rewitalizacja cery, spłycenie zmarszczek oraz zagęszczenie struktury skóry, działanie antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.

Kapsułki do oxygemeo 450px

Opinie Klientów o Zabiegu OxyGemeo 3w1*:

* Na stronie Olwin.pl publikujemy tylko zweryfikowane opinie. Opinie są weryfikowane na bieżąco na podstawie aktualnej listy Klientów.

Wskazania:

Oczyszczanie skóry

Zabieg OxyGemeo działa na zasadzie peelingu. Dochodzi tutaj do mechanicznego i enzymatycznego złuszczania martwych warstw naskórka, za pomocą wodorowęglanu sodu. Skóra po zabiegu staje się gładka, rozświetlona i zregenerowana. Kuracja powoduje oczyszczenie skóry, zwężenie rozszerzonych porów oraz odświeżenie naskórka.

Intensywne dotlenienie skóry

OxyGemeo to zabieg, podczas którego aplikujemy do skóry dwutlenek węgla, w efekcie czego hemoglobina chętniej oddaje tlen. Następuje intensywne dotlenienie komórek. Skóra staje się promienna, napięta i zregenerowana.

Lifting i nawilżenie skóry

System OxyGemeo to dostarczenie skórze substancji odżywczych, które mają działanie antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Zastosowanie zestawu MeoRevive, powoduje intensywne nawilżenie, odmłodzenie i rewitalizację cery. Dochodzi do spłycenia zmarszczek oraz zagęszczenia struktury skóry.

Przebarwienia skóry

Zabieg OxyGemeo doskonale złuszcza martwy naskórek, a co za tym idzie, redukuje przebarwienia skórne. Zastosowanie dodatkowo zestawu MeoBright, powoduje rozświetlenie i wyrównanie kolorytu cery, redukcję plam i zmian pozapalnych.

Problemy naczyniowe

Zabieg OxyGemeo polecana jest również dla cery naczyniowej, gdyż nie powoduje podrażnień i nagrzewania skóry. Kuracja skutecznie złuszcza naskórek, dotlenia skórę oraz dostarcza jej wartościowych składników aktywnych.

Trądzik i blizny potrądzikowe

Kuracja OxyGemeo doskonale sprawdzi się dla cery problematycznej z bliznami i zmianami potrądzikowymi. Zabieg powoduje złuszczenie i wyrównanie naskórka. Ponadto zestaw MeoBright, dostarcza skórze wartościowych składników, rozjaśniających przebarwienia pozapalne.

urządzenie SynergyOlwin

Zobacz jak wygląda zabieg OxyGemeo:

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Zabieg OxyGemeo trwa 30-60 minut, zależnie od okolicy zabiegowej. Może być wykonywany na każdej partii ciała, przez cały rok. Zaleca się wykonanie serii zabiegów 6-10, w celu osiągnięcia najtrwalszych i najlepszych efektów. Poleca się zgłaszanie na zabieg raz na 2-4 tygodnie.

Po przebyciu całej kuracji wskazane jest wykonywać zabiegi przypominające w celu podtrzymania efektu (w zależności od potrzeb).

System OxyGemeo można wykonywać również pojedynczo, okazjonalnie.

Skóra do zabiegu powinna być czysta. Na 24 godziny przed wizytą należy zrezygnować ze stosowania silnych balsamów, kremów na bazie alkoholu itp.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest odświeżona, rozjaśniona, wygładzona i napięta. System OxyGemeo nie powoduje żadnych niepożądanych działań. Po terapii można normalnie funkcjonować i nakładać makijaż. Należy zabezpieczać skórę przed słońcem, kremami z filtrem.
 • Choroby skórne: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • Stany zapalne skóry np. trądzik ropowiczy
 • Trądzik różowaty
 • Preparaty rozrzedzające krzepliwość krwi
 • Otwarte rany
 • Terapia przeciwtrądzikowa retinoidami (6 miesięcy)
 • Zabieg kwasami w ostatnim miesiącu
 • Łuszczyca
 • Alergie
 • Ekstrakcja zęba
 • Świeża opalenizna
 • Guzy niewiadomego pochodzenia
 • Aktywna opryszczka
 • Zabiegi chirurgiczne i wypełniacze
 • Choroba nowotworowa
 • Inne ciężkie choroby

Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi OxyGemeo oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.

Do OxyGemeo 3w1 na tą samą partię: Oczyszczanie Wodorowe +100zł, Peeling Kawitacyjny +80zł, Oxybrazja +100zł, Mikrodermabrazja +100zł.

OxyGemeo 3w1

Do droższego zabiegu na tą samą partię +150zł
Twarz 280zł
Twarz + Szyja 310zł
Twarz + Szyja + Dekolt 340zł

Do zabiegu OxyGemeo używamy profesjonalnych kosmetyków pielęgnacji gabinetowej: zestaw MeoBright oraz zestaw MeoRevive. Każdy zestaw obejmuje jednorazową końcówkę Capsugem oraz odpowiedni żel ze składnikami aktywnymi, dobieranymi do potrzeb skóry Klientów. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz wysoką jakość i skuteczność terapii.

głowica oxygemeo 350

ZABIEG OXYGEMEO POLECAMY ŁĄCZYĆ Z:

Zabiegami Oczyszczającymi: Oczyszczanie Wodorowe, Oxybrazja, Mikrodermabrazja Diamentowa, Peeling Kawitacyjny. Idealne uzupełnienie innych zabiegów złuszczających naskórek. Dokładne oczyszczenie skóry oraz przygotowanie jej do przyjęcia preparatów aktywnych.

Magnifico 3w1 - intensywny zabieg liftingujący. Łączy 3 siły w 1 zabiegu: innowacyjne fale radiowe o trzech głębokościach działania, podczerwień i podciśnienie. 

Falami Radiowymi - zabieg intensywnie liftingujący, zagęszczający skórę i niwelujący zwiotczenia. Efekty po kuracji będą z pewnością jeszcze bardziej spektakularne.

Karboksyterapią - kuracja dwutlenkiem węgla zagęszcza skórę i rewitalizuje. Terapia stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegu.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!