Jonoforeza + Galwanizacja Lublin

Jonoforeza + Galwanizacja to zabieg elektroleczniczy, który polega na przepływie prądu stałego (galwanicznego) przez tkankę. W trakcie działania pola elektrycznego, następuje przemieszczenie jonów dodatnio lub ujemnie naładowanych. Zjawisko to pozwala na głębokie wprowadzenie do tkanek substancji leczniczych, które gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej.

Ponadto aktywność prądu prowadzi do powstania ciepła, co wywołuje stymulację naczynioruchową, poprawę krążenia, przyspieszenie metabolizmu i odżywienie tkanek. Dlatego, kuracja ta jest polecana także do cery wrażliwej i naczyniowej. Jonoforeza + Galwanizacja to zabieg bardzo skuteczny, w pełni bezpieczny i bezbolesny. Wysokie efekty terapii są wynikiem, zarówno bezpośredniego oddziaływania prądu na tkanki, jak i leczniczych związków, które mogą dzięki prądom przenikać naskórek. Zabieg pozwala na najbardziej efektywne wtłoczenie do tkanek preparatów aktywnych. Kuracja działa również przeciwzapalnie i przeciwbólowo na stawy oraz poprawia napięcie mięśni. Seria zabiegów jonoforezy pozwoli znacząco poprawić trofikę skóry, przebudować ją, odżywić, zregenerować, nawodnić oraz poprawić jej koloryt i sprężystość. W terapii wykorzystywane są określone substancje aktywne, dobierane adekwatnie do problemu: kwas hialuronowy, witaminy, minerały, biotyna, kwasy nukleinowe, L-karnityna, aminofilina, koenzymy itp..

Wskazania:

Lifting skóry

Zabieg Jonoforeza + Galwanizacja przeznaczony jest do skóry atroficznej. Ma działanie przeciwzmarszczkowe, poprawia nawilżenie skóry i odżywia ją. Kuracja powoduje efekt odmłodzenia, redukuje zmarszczki, rewitalizuje i ujędrnia skórę. W zabiegu wykorzystywane są preparaty aktywne, które doskonale rozświetlają cerę, likwidują zwiotczenia skóry i wygładzają ją. Ponadto pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę opadającego owalu twarzy.

Przebarwienia skóry

W zabiegu Jonoforezy wykorzystywane są substancje aktywne, powodujące rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i przebarwień. Cera po kuracji jest rozświetlona i wygładzona. Seria zabiegów powoduje wyrównanie kolorytu skóry.

Problemy naczyniowe

Zabieg elektroleczniczy polecany jest dla cery z problemami rozszerzonych naczyń oraz z trądzikiem różowatym. Doskonale likwiduje wykwity zapalne, poprawia mikrokrążenie oraz uszczelnia naczynia krwionośne. Kuracja przeznaczona jest również dla osób z nerwicą naczyniową. Prąd galwaniczny wywołuje stymulację naczynioruchową, odżywia tkanki i przyspiesza metabolizm. Ponadto, substancje aktywne użyte w zabiegu, zwiększają odporność i elastyczność ścian naczyń krwionośnych.

Zdj Mezo Zab 600px

Trądzik

Jonoforeza + Galwanizacja to zabiegi, które są stosowane w terapii uzupełniającej leczenie trądziku pospolitego. Preparaty aktywne wtłaczane bezpośrednio do tkanek redukują wykwity zapalne, ograniczają łojotok oraz zmniejszają rozszerzone pory. Prąd galwaniczny stymuluje tkanki do regeneracji, dzięki czemu następuje redukcja lub usunięcie blizn potrądzikowych. Kuracja udrażnia ujście gruczołów łojowych i działa przeciwzapalnie.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Zabieg Jonoforeza + Galwanizacja trwa 30-60 minut, zależnie od okolicy zabiegowej. Może być wykonywany na każdej partii ciała, przez cały rok. Zaleca się wykonanie serii zabiegów 6-10, w celu osiągnięcia najtrwalszych i najlepszych efektów. Poleca się zgłaszanie na zabieg raz na tydzień.

Po przebyciu całej kuracji, wskazane jest wykonywać zabiegi przypominające w celu podtrzymania efektu (w zależności od potrzeb).

Zabieg jonoforezy można wykonywać również pojedynczo, okazjonalnie.

Skóra do zabiegu powinna być czysta. Na 24 godziny przed wizytą należy zrezygnować ze stosowania silnych balsamów, kremów na bazie alkoholu itp.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest odświeżona, rozjaśniona, wygładzona i napięta. Jonoforeza + Galwanizacja nie powoduje żadnych niepożądanych działań. Po terapii można normalnie funkcjonować. Zaleca się picie większej ilości wody, co ma za zadanie ułatwić usuwanie toksyn z organizmu. Ponadto należy zabezpieczać skórę przed słońcem, kremami z filtrem.
 • Choroby skórne: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • Stany zapalne skóry lub zębów
 • Otwarte rany
 • Przeziębienie i grypa
 • Możliwość wystąpienia uczulenia na leki
 • Zaburzenia czucia
 • Trądzik różowaty
 • Łuszczyca
 • Ciąża i okres laktacji
 • Miesiączka
 • Nadczynność tarczycy
 • Padaczka
 • Cukrzyca
 • Osteoporoza
 • Rentgenoterapia
 • Choroby układu krążenia
 • Ciała obce np. rozrusznik serca
 • Zabiegi chirurgiczne i wypełniacze
 • Choroba nowotworowa
 • Inne ciężkie choroby
 

Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi jonoforezy oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.

Twarz 140zł
Twarz + Szyja 160zł
Twarz + Szyja + Dekolt 180zł
Do droższego zabiegu: Twarz 90zł
Do droższego zabiegu: Twarz + Szyja 100zł
Do droższego zabiegu: Twarz + Szyja + Dekolt 110zł

 

Inne partie ciała - wycena indywidualna

Do zabiegu Jonoforezy używamy profesjonalnych kosmetyków pielęgnacji gabinetowej, włoskiej firmy ELDAN Cosmetics, dobieranych odpowiednio do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej lub delikatnej i wrażliwej. Gwarantuje to bezpieczeństwo i wysoką jakość oraz skuteczność terapii.

Zdj Eldan 3 400px

Zabieg Jonoforezy polecamy łączyć z:

Zabiegami Oczyszczającymi: Oczyszczanie Wodorowe, Oxybrazja, Mikrodermabrazja Diamentowa, Peeling Kawitacyjny. Kuracja stanowi idealne uzupełnienie zabiegów złuszczających oraz oczyszczających skórę. Dokładne oczyszczenie skóry, przygotowuje ją do lepszego przyjęcia preparatów aktywnych.

Karboksyterapią - kuracja dwutlenkiem węgla zagęszcza skórę i rewitalizuje. Terapia stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegu.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!