URZĄDZENIA KOSMETYCZNE NA KTÓRYCH PRACUJMY:

Bardzo ważne dla skuteczności zabiegów są urządzenia na których wykonywane sa zabiegi kosmetyczne. W Salonie Olwin pracujemy na certyfikowanych urządzeniach, co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność terapii.

Zdj Cool Laser 400px

Laser Diodowy Coolite Pro to pierwsze na świecie urządzenie do depilacji laserowej z innowacyjnym systemem światłowodów, od globalnego producenta GSD. Laser Coolite Pro posiada certyfikat Europejski CE oraz certyfikat amerykańskiej komisji FDA.

Laser E-light

Laser E-light wykorzystujące najnowszą technologię, łącząc w sobie impuls świetlny IPL z falą radiową bipolarną RF. Pozwala wykonać następujące zabiegi laserowe: fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, terapia naczyniowa, terapia trądziku. Laser E-light posiada certyfikat Unijny CE, co jest gwarancją wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów.

Zdj-RadioTer-Nacz-Termo-400px-300x221

Radiotermoliza Termocell to nowoczesne, zaawansowane urządzenie do nieinwazyjnego zamykania zmian naczyniowych (popękanych i rozszerzonych naczyń), usuwania plam wiśniowych de Morgana oraz włókniaków, za pomocą prądu na poziomie fali radiowej. Sprzęt posiada certyfikat CE.

xante 500

Lipolaser Xante to zaawansowany technologicznie, zimny laser diodowy, który osiąga spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Sprzęt posiada certyfikat Europejski CE, a jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami. Lipolaser został wyposażony aż w 16 padów na każda okolicę zabiegową. Liposukcja laserowa szybko, bezpiecznie i skutecznie redukuje tkankę tłuszczową oraz modeluje sylwetkę.

Zdj Karbo Urządzenie z ekranem

Karboksyterapia Medika to nowoczesny, ekskluzywny sprzęt polskiej produkcji, posiadający certyfikat Unijny CE, stworzony z wykorzystaniem unikalnych technologii. Podczas zabiegu stosowany jest gaz laparoskopowy, certyfikowany CO₂ „LAPAROS". 

Baner Synergy

Synergy+ to rewolucyjne urządzenie przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji skóry. Ten innowacyjny sprzęt jest wykorzystywany w salonach kosmetycznych na całym świecie. Urządzenie posiada certyfikat Europejski CE. Jego wysoką skuteczność, potwierdzają liczne badania kliniczne.

Magnifico urządzenie

Magnifico II Premium jest to kompleksowe i innowacyjne urządzenie do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Łączy w sobie aż 5 sił wpływających na modelowanie i wyszczuplenie sylwetki: Liposukcja Ultradźwiękowa, Radiofrekwencja, Podczerwień, Podciśnienie i Masaż Rolkami. Magnifico zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku w kategorii Urządzenia do ciała i twarzy oraz Innowacje LNE! Urządzenie posiada certyfikat Europejski CE. Jego wysoką skuteczność, potwierdzają liczne badania kliniczne.

Zdj Premium 300

Urządzenie Kosmetyczne Premium posiada certyfikat unijny CE i zostało wyprodukowane w Polsce. Sprzęt Premium wyposażono w liczne głowice, umożliwiające wykonanie nowoczesnych i niezwykle skutecznych zabiegów na twarz i całe ciało, takich jak: Oxybrazja, Mikrodermabrazja Diamentowa, Peeling Kawitacyjny + LED, Sonoforeza, Liposukcja Ultradźwiękowa + Infrared, Dermomasażer Podciśnieniowy, Fale Radiowe Bipolarne + Laser Biostymulujący, Jonoforeza + Galwanizacja, Mezoterapia Bezigłowa.

Zdj urządzenie do masażu biustu 400px

Masażer próżniowo – wibracyjny to urządzenie posiadające certyfikat unijny CE, przeznaczone do wykonywania zabiegów ujędrniających, podnoszących i liftingujących biust. Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych bezinwazyjnych metod ujędrnienia skóry i modelowania sylwetki.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!