fbpx
facebook
Logo2

Porady na Temat Zabiegów

Oczyszczanie Twarzy…

Każdy z nas, powinien mieć świadomość konieczności wykonywania Zabiegów Oczyszczających. Dlaczego? Otóż, nasza skóra codziennie zbiera mnóstwo nieczystości, a jej przepuszczalność dla stosowanych kosmetyków i preparatów jest znikoma. W szczególności tyczy się to Pań, gdyż nakładają one na siebie mnóstwo pudru i podkładu, które zapychają pory.

Niemniej jednak, jest ratunek dla naszej wymęczonej cery. Jaki? Przynajmniej raz w miesiącu należy wykonać Zabieg Oczyszczający, by odświeżyć skórę i zwiększyć jej przepuszczalność dla wartościowych preparatów.

Zastanawiasz się, która kuracja będzie najlepsza dla Ciebie? My Ci w tym pomożemy. Już teraz zapraszamy Cię na konsultacje do Gabinetu Olwin, a tymczasem dowiedz się, jakie masz możliwościowi wyboru:

Zabiegi Oczyszczające

kobieta Mikrodermabrazja Diamentowato niezwykle skuteczny, w pełni bezpieczny i bezbolesny peeling mechaniczny. Dochodzi tutaj do bezinwazyjnego ścierania martwego naskórka warstwa po warstwie, dzięki głowicy pokrytej diamentem.

Mikrodermabrazja diamentowa należy do zabiegów najchętniej wybieranych przez Klientów. Wynika to z nadzwyczajnych i natychmiastowych efektów odświeżenia, odmłodzenia oraz regeneracji skóry. Należy tutaj wspomnieć, że zabieg, doskonale radzi sobie z bliznami i przebarwieniami potrądzikowymi, po zakończonym leczeniu stanu zapalnego.

Mikrodermabrazji diamentowej nie można wykonywać w przypadku cery wrażliwej, naczyniowej i przy stanach zapalnych trądziku. Na zabiegi należy się zgłaszać, nie częściej niż raz w miesiącu, gdyż naskórek odnawia się w ciągu 28dni.

Oxybrazja jest to delikatny peeling mechaniczny. Strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej (0,9%), aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza, powoduje złuszczanie zrogowaciałego naskórka. Ponadto sól fizjologiczna nawilża, zmiękcza, odświeża i wygładza skórę. Powietrze natomiast, ma działanie dezynfekcyjne i dotleniające komórki.

Oxybrazja jest bardzo skuteczna i polecana w szczególności, dla osób z cerą naczyniową, wrażliwą oraz stanem zapalnym trądziku. Zabiegi można wykonywać z częstotliwością 1-4 tygodni (indywidualne ustalenia po konsultacjach).

Peeling Kawitacyjny to zabieg ultradźwiękowy, powodujący głębokie oczyszczanie, regenerację i odświeżenie skóry. Efekty kuracji potęguje działanie światła LED: łagodzącego (niebieskiego) lub odżywczego (czerwonego) . Zabieg jest świetną alternatywą dla oczyszczania manualnego. Peeling kawitacyjny usuwa zaskórniki, nieczystości, bakterie oraz pozbywa się nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych.

Zabieg można wykonywać również w przypadku cery wrażliwej, naczyniowej i trądzikowej (z wyjątkiem ostrego stanu zapalnego). Na peeling można zgłaszać się nawet raz w tygodniu.


Nawilżanie i Regeneracja Skóry…

kobieta po zabiegach kosmetycznychPo zakończonym oczyszczaniu skóry twarzy, bardzo wskazane jest jej głębokie nawilżenie. Dlaczego? Gdyż, po Zabiegach Oczyszczających skóra jest odsłonięta i bardzo podatna na przyjmowanie leczniczych preparatów. Co za tym idzie, Zabiegi Odżywcze będą jeszcze bardziej wartościowe.

Kuracje Nawilżające można śmiało wykonywać raz w tygodniu, w serii 5-10. Niemniej jednak, zawsze polecane są bezpośrednio po Zabiegu Oczyszczającym. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Który z nich wybrać? Tutaj nie ma ograniczeń, w zależności od rodzaju cery. Zabiegi Odżywcze różnią się metodą wtłaczania substancji aktywnych. Możecie śmiało testować każdy z nich, po kolei. Do zabiegów używane są preparaty odżywcze, które dobierane są w Gabinecie wedle potrzeb.

 

Zabiegi Odżywcze

Infuzja Tlenowa – to zabieg z użyciem czystego, medycznego tlenu. Dotlenienie komórek daje rewelacyjne efekty odmłodzenia oraz rewitalizacji skóry. Ponadto, podczas zabiegu, w głębokie warstwy skóry wprowadzany jest kwas hialuronowy lub witamina C. Efekty odświeżenia, zwiększenia napięcia skóry oraz rozświetlenia cery, widoczne są zaraz po zabiegu. 

Sonoforezato zabieg ultradźwiękowy, polegający na zaaplikowaniu w głębokie warstwy skóry substancji aktywnych (np. witamin, kwasu hialuronowego, kolagenu itp.). Sonoforeza jest bardzo często wybierana przez Klientów, gdyż pomaga przedostać się cząsteczkom zawarte w preparatach do pielęgnacji skóry, przez barierę ochronną w naskórku. Kuracja może być stosowana do każdego problemu skóry: suchość, zmarszczki, zmiany naczyniowe, przebarwienia, trądzik itp.

Jonoforeza + Galwanizacjanależy do kuracji elektroleczniczy. Zabieg polega na przepływie prądu stałego (galwanicznego) przez tkankę i głębokim wtłoczeniu do tkanek substancji leczniczych, np. witamin, kwasu hialuronowy, minerałów itp. Bardzo dobre efekty kuracji są wynikiem, zarówno bezpośredniego oddziaływania prądu na tkanki, jak i związków odżywczych, które mogą dzięki prądom przenikać naskórek. Zabiegi znacząco poprawiają trofikę skóry, przebudowują ją, regenerują, odżywiają, nawodniają oraz poprawią jej sprężystość i koloryt.

Mezoterapia Bezigłowato zabieg należący do najskuteczniejszych metod wprowadzania preparatów aktywnych (np. witamin, minerałów, koenzymów itp.) głęboko do skóry. Dzieje się tak za sprawą zjawiska elektroporacji. Kuracja łączy w sobie, sonoterapię (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza). Zabiegi powodują efekt odmłodzenia, wyrównanie kolorytu skóry, rozjaśnienie plam, ograniczenie zmian trądzikowych i naczyniowych, głęboki lifting, spłycanie zmarszczek oraz tonizację.


Laser – Najskuteczniejsze Działanie…

kobieta po zabiegu kosmetycznymJeśli poszukujesz sposobu na najskuteczniejszą walkę z niechcianym owłosieniem, zmarszczkami, przebarwieniami skórnymi, rumieniem, pękniętymi naczynkami, bądź trądzikiem, koniecznie zwróć uwagę na Zabiegi Laserowe. Dlaczego? Gdyż mają one, największy zasięg wgłąb tkanek. Światło lasera dociera aż do skóry właściwej, przez co efekty zabiegowe są najskuteczniejsze i najtrwalsze.

Terapie Laserowe, wbrew powszechnych opinii, nie należą do bolesnych. Podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie lekkie ciepło, co jest zasługą nowoczesnych rozwiązań inżynierii laserowej. Serdecznie zapraszamy Cię do Gabinetu Olwin na próbę laserową, byś mogła/mógł się przekonać o prawdziwości tych słów.

Zabiegi Laserowe są w pełni bezpieczne, bezinwazyjne i niektóre można wykonywać nawet podczas lata. Należy tutaj jednak pamiętać, by zabezpieczać skórę przed słońcem, kremem z filtrem, w okresie około 2 tygodni przed i po wizycie.

Oto, co mamy Państwu do zaproponowania:

 

Zabiegi Laserowe

Depilacja Laserem Diodowym Coolite Pro – to obecnie najskuteczniejsze urządzenie do epilacji laserowej na rynku! Został w nim zastosowany innowacyjny system światłowodów oraz długość fali 810nm, co pozwoliło znacznie zwiększyć efektywność zabiegów fotodepilacji. Ponadto, przełomowy system Jet Smooth, umożliwia wykonanie 10 strzałów na sekundę, co skraca czas depilacji. Chłodzenie kryształem szafiru, maksymalnie chłodzi skórę klienta.

Poleca się wykonanie od 4 do 8 zabiegów epilacji, w odstępach 6-8 tygodni na ciało oraz w odstępach 4-6 tygodni na twarz. Pojedyncze zabiegi przypominające należny wykonać po 2-3 latach.

Depilacja Laserowa sPTF+należy do bardzo skutecznych i bezinwazyjnych sposobów na trwałe pozbycie się niechcianych włosków. Zabieg gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność na poziomie aż 98%! Urządzenie sPTF jest znacznie skuteczniejsze od tradycyjnych laserów typu IPL, E-light, ze względu na to, iż nie rozbija impulsów na pod-impulsy. Zawdzięcza to systemowi podwójnych lamp. Laser emituje wiązkę promieni, które przenikają w głąb skóry właściwej, do mieszka włosowego i melaniny, doprowadzając do jej rozkładu. Proces ten, powoduje trwałe usunięcie owłosienia.

Poleca się wykonanie około 6 zabiegów w odstępie 4-6 tygodni, a następnie pojedynczych zabiegów przypominających wedle potrzeb (gdyż niektóre włosy mogą być uśpione nawet przez parę lat). Na początku co parę miesięcy, później raz na rok lub dwa lata.

Fotoodmładzanie to kuracja, za sprawą której można odmłodzić skórę i zredukować zmarszczki. Światło lasera sPTF, aktywuje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i włókien elastyny. W wyniku takiego oddziaływania, zmarszczki zostają spłycone, skóra staje się wygładzona, elastyczna i jędrna. Następuje podniesienie owalu twarzy, widoczny jest efekt liftingu i młodszy wygląd.

Poleca się wykonanie 6-10 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodni.

Usuwanie Przebarwień – to najskuteczniejszy zabieg, powodujący redukcję lub likwidację przebarwień: hormonalnych, potrądzikowych, piegów, plam wątrobowych, ostudy, przebarwień pozapalnych itp. Energia świetlna sPTF o specjalnie dobranym spektrum, jest wchłaniana przez melaninę. W efekcie, następuje usunięcie nadmiaru pigmentu, jedynie na obszarach dotkniętych niepożądanymi zmianami.

Poleca się wykonanie 3-10 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodni.

Terapia Naczyniowa- to zabieg laserowy stosowany do usuwania trądziku różowatego, rumieni, redukcji pękniętych naczynek, teleangiektazji (pajączków naczyniowych). Światło urządzenia sPTF jest pochłaniane przez hemoglobinę, a następnie zamieniane na ciepło, co powoduje podniesienie temperatury krwi. W efekcie dochodzi do koagulacji, rozpadu barwnika i zniszczenia ściany naczynia. W dalszej kolejności, jest ono wchłaniane przez organizm lub odpada w postaci strupka.

Poleca się wykonanie 6-8 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodni.

Terapia Trądziku – jest zabiegiem, oddziałującym bezpośrednio na namnażające się bakterie ACNE, odpowiedzialne za występowanie trądziku na skórze. Energia świetlna urządzenia skutecznie i szybko likwiduje bakterie oraz stan zapalny. Laser PTF osiąga, aż trzykrotnie lepsze rezultaty w leczeniu trądziku zapalnego, w odróżnieniu od tradycyjnych metod. Po wykonaniu serii zabiegów, dochodzi do eliminacji trądziku, likwidacji stanu zapalnego, zaczerwienienia oraz normalizacji wydzielania łoju.

Poleca się wykonanie 8-10 zabiegów, w odstępach 3-4 dni.

 

Nieinwazyjne zamykanie naczyń krwionośnych…

RadioTermoliza TermocelRadiotermoliza Termocell – jest zabiegiem, który trwale zamyka rozszerzone i popękane naczynia krwionośne. Ponadto, doskonale usuwa plamy wiśniowe de Morgana (intensywnie czerwone punkty na ciele, wyglądem przypominające pieprzyki) oraz włókniaki. Zabieg jest mało odczuwalny, bardzo precyzyjny i w pełni bezpieczny dla Klienta. W trakcie jego trwania widać, jak zmiany znikają „w oczach”. Igła nie przybija skóry, tylko jej dotyka. Po kuracji, okres gojenia (wyłuszczanie strupka), jest o wiele mniej uciążliwy i krótszy, w porównaniu z innymi metodami zamykania naczyń.

Zabieg, bardzo często już po pierwszym razie, trwale zamyka naczynia. Niemniej jednak, w przypadku dużych, głęboko osadzonych naczyń, konieczne jest wykonanie 2-5 zabiegów.


Lifting bez skalpela…

Męczą Cię zmarszczki na twarzy lub obwód swojego brzucha? Przydałoby się coś zrobić zza dużymi boczkami, bądź cellulitem na nogach? Na wszystko jest sposób! W Gabinecie Olwin, mamy Ci do zaproponowania, szereg zabiegów na pozbycie się zmarszczek mimicznych, luźnej skóry, nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu i rozstępów. Oto one:

 

Dermomasaż zdjęcie modelkaZabiegi Liftingujące i Wyszczuplające

Lipolaser Xante – to nowoczesny, zimny laser diodowy, który osiąga spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Liposukcja laserowa jest zabiegiem bezbolesnym i nieinwazyjnym. Kuracja powoduje naturalną reakcję chemiczna, podczas której trójglicerydy rozpadają się na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Następnie, składniki te są usuwane z organizmu, dzięki naturalnym procesom metabolicznym. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu lipolaserem.

Liposukcję laserową polecamy na każdą partię ciała, na której występuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej min.: brzuch, boczki, nogi, pośladki, ramiona, podbródek. Zaleca się wykonanie 6-10 zabiegów, w odstępach 1-2 razy w tygodniu. Dodatkowo, warto jest wykonać dermomasaż podciśnieniowy w 2-3 dni po zabiegu lipolaserm, w celu przyspieszenia usuwania złogów i toksyn z organizmu. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Karboksyterapia – to nowość w medycynie estetycznej. Osiąga rewelacyjne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów, blizn oraz w rewitalizacji skóry i pobudzeniu cebulek włosa do wzrostu (profilaktyka łysienia). Zabieg karboksyterapii polega na podskórnym lub śródskórnym wstrzyknięciu dwutlenku węgla. Kuracja jest w pełni bezpieczna i bardzo skuteczna.

Zabieg polecamy szczególnie na tkankę tłuszczową, cellulit, rozstępy na brzuchu, boczkach, udach, pośladkach, ramionach, a także na blizny, łysienie oraz zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie. Zaleca się wykonanie 10-20 zabiegów, w odstępach 1-2 razy w tygodniu. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Fale Radiowe Bipolarne + Laser Biostymulujący – to niezwykle skuteczny zabieg, gdyż ma największy zasięg w głąb tkanek. Radiofrekwencja stosowana jest do modelowania owalu twarzy i ciała, odmłodzenia skóry, likwidacji zmarszczek i luźnej skóry. Zabieg wpływa zarówno na nabłonek, skórę właściwą, jak i tkankę podskórną. Kuracja działa jak dermoplastyka skóry.

Zabieg polecamy szczególnie na zmarszczki i luźną skórę twarzy, szyi, ramion oraz brzucha. Zaleca się wykonanie 4-8 zabiegów, w odstępach 2 tygodni. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Liposukcja Ultradźwiękowato kuracja powodująca redukcję złogów tłuszczu i cellulitu. Pęcherzyki, powstające pod wpływem wysokiego ciśnienia, pękają w pobliżu komórek tłuszczowych. Następnie, ich zawartość jest uwalniana w formie emulsji i metabolizowana drogami naturalnymi. Ponadto, działa tutaj światło Infrared, które zwiększa mikrokrążenie, poprawia trofikę i odżywienie tkanek, a także przyspiesza metabolizm, co pomaga usunąć złogi z organizmu.

Zabieg polecamy szczególnie na nagromadzoną tkankę tłuszczową na brzuchu i boczkach. Zaleca się łączenie liposukcji ultradźwiękowej z dermomasażem oraz wykonanie 6-10 zabiegów, w odstępach tygodnia. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Dermomasaż Podciśnieniowyto zabieg wyszczuplający, antycellulitowy i ujędrniający. Kuracja łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem. Zabieg redukuje, bądź usuwa całkowicie cellulit i rozstępy. Masaż podciśnieniowy pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz przyspiesza rozkład tłuszczu. Po zabiegach skóra jest ujędrniona, napięta, elastyczna i zregenerowana. Dermomasaż doskonale modeluje sylwetkę i redukuje obwód ciała.

Zabieg polecamy szczególnie na cellulit i rozstępy na udach i pośladkach oraz zawsze po liposukcji ultradźwiękowej, na brzuch i boczki. Zaleca się wykonanie 6-12 zabiegów, w odstępach 3-4 dni. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Próżniowo – Wibracyjny Masaż Biustu jest to zabieg uznawany za jedną z najlepszych metod pielęgnacji piersi. Kuracja polega na kontrolowanym i rytmicznym zasysaniu oraz masowaniu fałdu skóry. Zabieg uelastycznia skórę, powoduje ujędrnienie i powiększenie biustu oraz działa drenująco. Efektem kuracji jest długotrwały lifting skóry biustu i dekoltu. Piersi stają się bardziej wypełnione i podniesione.

Zabieg, jest szczególnie polecany dla kobiet, które skarżą się na luźną skórę biustu po okresie ciąży, intensywnym odchudzaniu, jak również Pań z małym biustem. Zaleca się wykonanie 8-10 zabiegów, w odstępach 3-4 dni, a następnie 4-6 zabiegów, raz w tygodniu. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.


Zabiegi Aloesowe

Kosmetyki AloesoweZabiegi Aloesowe to metoda na piękną, nawilżoną cerę! Warto skorzystać z proponowanych przez nas kuracji i sprawdzić jak może wyglądać twoja skóra po naturalnych, leczniczych preparatach. W Gabinecie Olwin pomożemy Ci dobrać zestaw Kosmetyków i Suplentów Diety w sam raz dla Ciebie oraz damy Ci możliwość ich zamówienia do domu.

Maski wykonywane są wyłącznie z Naturalnych Kosmetyków Aloesowych firmy Forever Living Products, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa oraz skuteczności działania. Twoja skóra stanie się nie tylko odżywiona, jędrniejsza, nawilżona, wolna od niedoskonałości, ale także zdrowsza.

Zabiegi Aloesowe można wykonywać osobno, bądź mogą być doskonałym uzupełnieniem Kuracji Oczyszczających, Odżywczych, Laserowych, Liftingujących i Wyszczuplających.

Zabiegi polecamy wykonywać, nawet raz w tygodniu, w serii 5-10. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

W naszej ofercie:

  • Maska Oczyszczająca na Zaskórniki
  • Maska Fleur Fabrique – odżywcza, nawilżająca, łagodząca stan zapalny
  • Maska Fleur De Jouvence – silnie liftingująca
  • Maska Marine Mask – odżywcza, nawilżająca, z minerałami morskimi.

Na koniec zostaje nam zaprosić Cię do Gabinetu Olwin na darmowe konsultacje i indywidualną ocenę stanu skóry. Czekamy na Twój kontakt!


foofter1

W trosce o Twoje piękno...

foofter2

up