Oczyszczanie Twarzy...

Każdy z nas, powinien mieć świadomość konieczności wykonywania Zabiegów Oczyszczających. Dlaczego? Otóż, nasza skóra codziennie zbiera mnóstwo nieczystości, a jej przepuszczalność dla stosowanych kosmetyków i preparatów jest znikoma. W szczególności tyczy się to Pań, gdyż nakładają one na siebie mnóstwo pudru i podkładu, które zapychają pory.

Niemniej jednak, jest ratunek dla naszej wymęczonej cery. Jaki? Przynajmniej raz w miesiącu należy wykonać Zabieg Oczyszczający, by odświeżyć skórę i zwiększyć jej przepuszczalność dla wartościowych preparatów.

Zastanawiasz się, która kuracja będzie najlepsza dla Ciebie? My Ci w tym pomożemy. Już teraz zapraszamy Cię na konsultacje do Gabinetu Olwin, a tymczasem dowiedz się, jakie masz możliwościowi wyboru:

Oczyszczanie Wodorowe - jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów oczyszczania skóry z nadmiaru sebum, bakterii i zaskórników. Po przyłożeniu głowicy do skóry, podciśnienie zasysa fałd skórny i wtłacza wodę wodorową, za sprawą mikropęcherzyków. Zabieg złuszcza martwy naskórek, likwiduje zanieczyszczenia i zwęża rozszerzone pory. Wodór jest ponadto bardzo silnym antyoksydantem. Eliminuje wolne rodniki, które wpływają na proces starzenia komórek.

Oczyszczanie wodorowe jest świetną alternatywą dla oczyszczania manualnego. Można go wykonywać również w przypadku cery wrażliwej, naczyniowej i trądzikowej (z wyjątkiem ostrego stanu zapalnego). Na zabiegi należy się zgłaszać z częstotliwością co 2-4 tygodnie (indywidualne ustalenia po konsultacjach).

Mikrodermabrazja Diamentowa - to niezwykle skuteczny, w pełni bezpieczny i bezbolesny peeling mechaniczny. Dochodzi tutaj do bezinwazyjnego ścierania martwego naskórka warstwa po warstwie, dzięki głowicy pokrytej diamentem.

Mikrodermabrazja diamentowa należy do zabiegów najchętniej wybieranych przez Klientów. Wynika to z nadzwyczajnych i natychmiastowych efektów odświeżenia, odmłodzenia oraz regeneracji skóry. Należy tutaj wspomnieć, że zabieg, doskonale radzi sobie z bliznami i przebarwieniami potrądzikowymi, po usunięciu stanu zapalnego.

Mikrodermabrazji diamentowej nie można wykonywać w przypadku cery wrażliwej, naczyniowej i przy stanach zapalnych trądziku. Na zabiegi należy się zgłaszać, nie częściej niż raz w miesiącu, gdyż naskórek odnawia się w ciągu 28dni.

Oxybrazja - jest to delikatny peeling mechaniczny. Strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej (0,9%), aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza, powoduje złuszczanie zrogowaciałego naskórka. Ponadto sól fizjologiczna nawilża, zmiękcza, odświeża i wygładza skórę. Powietrze natomiast, ma działanie dezynfekcyjne i dotleniające komórki.

Oxybrazja jest bardzo skuteczna i polecana w szczególności, dla osób z cerą naczyniową, wrażliwą oraz stanem zapalnym trądziku. Zabiegi można wykonywać z częstotliwością 1-4 tygodni (indywidualne ustalenia po konsultacjach).

Peeling Kawitacyjny - to zabieg ultradźwiękowy, powodujący głębokie oczyszczanie, regenerację i odświeżenie skóry. Efekty kuracji potęguje działanie światła LED: łagodzącego (niebieskiego) lub odżywczego (czerwonego) . Zabieg jest świetną alternatywą dla oczyszczania manualnego. Peeling kawitacyjny usuwa zaskórniki, nieczystości, bakterie oraz pozbywa się nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych.

Zabieg można wykonywać również w przypadku cery wrażliwej, naczyniowej i trądzikowej (z wyjątkiem ostrego stanu zapalnego). Na peeling można zgłaszać się nawet raz w tygodniu.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Nawilżanie i Regeneracja Skóry...

Po zakończonym oczyszczaniu skóry twarzy, bardzo wskazane jest jej głębokie nawilżenie. Dlaczego? Gdyż, po Zabiegach Oczyszczających skóra jest odsłonięta i bardzo podatna na przyjmowanie aktywnych preparatów. Co za tym idzie, Zabiegi Odżywcze będą jeszcze bardziej wartościowe.

Kuracje Nawilżające można śmiało wykonywać raz w tygodniu, w serii 5-10. Niemniej jednak, zawsze polecane są bezpośrednio po Zabiegu Oczyszczającym. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Który z nich wybrać? Tutaj nie ma ograniczeń, w zależności od rodzaju cery. Zabiegi Odżywcze różnią się metodą wtłaczania substancji aktywnych. Możecie śmiało testować każdy z nich, po kolei. Do zabiegów używane są preparaty odżywcze, które dobierane są w Gabinecie wedle potrzeb.

Zabieg OxyGemeo 3w1 - obejmuje aż 3 obszary działania: złuszczenie naskórka, intensywne dotlenienie skóry oraz dostarczenie jej wartościowych składników aktywnych. Podczas zabiegu wykorzystywane są jednorazowe kapsułki z wodorowęglanem sodu, które złuszczają martwy naskórek. Głowica zabiegowa wytwarza skoncentrowane cząsteczki dwutlenku węgla, które powodują intensywne dotlenienie skóry. Ponadto, do zabiegu OxyGemeo stosowany jest specjalny żel z substancjami aktywnymi: zestaw MeoBright (działanie rozjaśniające) i zestaw MeoRevive (działanie przeciwstarzeniowe).

Infuzja Tlenowa – to zabieg z użyciem czystego tlenu. Dotlenienie komórek daje rewelacyjne efekty odmłodzenia oraz rewitalizacji skóry. Ponadto, podczas zabiegu, w głębokie warstwy skóry wprowadzany jest kwas hialuronowy lub witamina C. Efekty odświeżenia, zwiększenia napięcia skóry oraz rozświetlenia cery, widoczne są zaraz po zabiegu. 

Sonoforeza – to zabieg ultradźwiękowy, polegający na zaaplikowaniu w głębokie warstwy skóry substancji aktywnych (np. witamin, kwasu hialuronowego, kolagenu itp.). Sonoforeza jest bardzo często wybierana przez Klientów, gdyż pomaga przedostać się cząsteczkom zawartym w preparatach do pielęgnacji skóry, przez barierę ochronną w naskórku. Kuracja może być stosowana do każdego problemu skóry: suchość, zmarszczki, zmiany naczyniowe, przebarwienia, trądzik itp.

Mezoterapia Bezigłowa - to zabieg należący do najskuteczniejszych metod wprowadzania preparatów aktywnych (np. witamin, minerałów, koenzymów itp.) głęboko do skóry. Dzieje się tak za sprawą zjawiska elektroporacji. Kuracja łączy w sobie, sonoterapię (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza). Zabiegi powodują efekt odmłodzenia, wyrównanie kolorytu skóry, rozjaśnienie plam, ograniczenie zmian trądzikowych i naczyniowych, głęboki lifting, spłycanie zmarszczek oraz tonizację.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Laser - Najskuteczniejsze Działanie...

Jeśli poszukujesz sposobu na najskuteczniejszą walkę z niechcianym owłosieniem, zmarszczkami, przebarwieniami skórnymi, rumieniem, pękniętymi naczynkami, bądź trądzikiem, koniecznie zwróć uwagę na Zabiegi Laserowe. Dlaczego? Gdyż mają one, największy zasięg wgłąb tkanek. Światło lasera dociera aż do skóry właściwej, przez co efekty zabiegowe są najskuteczniejsze i najtrwalsze.

Terapie Laserowe, wbrew powszechnych opinii, nie należą do bolesnych. Podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie lekkie ciepło, co jest zasługą nowoczesnych rozwiązań inżynierii laserowej. Serdecznie zapraszamy Cię do Gabinetu Olwin na próbę laserową, byś mogła/mógł się przekonać o prawdziwości tych słów.

Zabiegi Laserowe są w pełni bezpieczne, bezinwazyjne i niektóre można wykonywać nawet podczas lata. Należy tutaj jednak pamiętać, by zabezpieczać skórę przed słońcem, kremem z filtrem, w okresie około 2 tygodni przed i po wizycie.

Oto, co mamy Państwu do zaproponowania:

Depilacja Laserowa Diodowa - to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia! Decydując się na depilację laserową możesz cieszyć się gładką i aksamitną skórą przez wiele lat! Zapomnij o goleniu maszynką i ciągłych podrażnieniach! Epilacja laserowa to wygoda i komfort.

Poleca się wykonanie od 6 do 10 zabiegów epilacji, w odstępach 5-8 tygodni na ciało oraz w odstępach 4-6 tygodni na twarz. Pojedyncze zabiegi przypominające należny wykonać po 2-3 latach.

Fotoodmładzanie - to kuracja, za sprawą której można odmłodzić skórę i zredukować zmarszczki. Światło lasera i fala radiowa, aktywują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i włókien elastyny. W wyniku takiego oddziaływania, zmarszczki zostają spłycone, skóra staje się wygładzona, elastyczna i jędrna. Następuje podniesienie owalu twarzy, widoczny jest efekt liftingu i młodszy wygląd.

Poleca się wykonanie 6-10 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodni.

Usuwanie Przebarwień – to najskuteczniejszy zabieg, powodujący redukcję lub likwidację przebarwień: hormonalnych, potrądzikowych, piegów, plam wątrobowych, ostudy, przebarwień pozapalnych itp. Energia świetlna o specjalnie dobranym spektrum, jest wchłaniana przez melaninę. W efekcie, następuje usunięcie nadmiaru pigmentu, jedynie na obszarach dotkniętych niepożądanymi zmianami.

Poleca się wykonanie 3-10 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodni.

Terapia Naczyniowa- to zabieg laserowy stosowany do usuwania trądziku różowatego, rumieni, redukcji pękniętych naczynek, teleangiektazji (pajączków naczyniowych). Światło urządzenia jest pochłaniane przez hemoglobinę, a następnie zamieniane na ciepło, co powoduje podniesienie temperatury krwi. W efekcie dochodzi do koagulacji, rozpadu barwnika i zniszczenia ściany naczynia. W dalszej kolejności, jest ono wchłaniane przez organizm lub odpada w postaci strupka.

Poleca się wykonanie 6-8 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodni.

Terapia Trądziku - jest zabiegiem, oddziałującym bezpośrednio na namnażające się bakterie ACNE, odpowiedzialne za występowanie trądziku na skórze. Energia świetlna urządzenia skutecznie i szybko likwiduje bakterie oraz stan zapalny. Zabiegi laserowe osiągają, aż trzykrotnie lepsze rezultaty w redukcji trądziku zapalnego, w odróżnieniu od tradycyjnych metod. Po wykonaniu serii zabiegów, dochodzi do eliminacji trądziku, likwidacji stanu zapalnego, zaczerwienienia oraz normalizacji wydzielania łoju.

Poleca się wykonanie 8-10 zabiegów, w odstępach 3-4 dni.

Nieinwazyjne zamykanie naczyń krwionośnych...

Radiotermoliza Termocell - jest zabiegiem, który trwale zamyka rozszerzone i popękane naczynia krwionośne. Ponadto, doskonale usuwa plamy wiśniowe de Morgana (intensywnie czerwone punkty na ciele, wyglądem przypominające pieprzyki) oraz włókniaki. Zabieg jest mało odczuwalny, bardzo precyzyjny i w pełni bezpieczny dla Klienta. W trakcie jego trwania widać, jak zmiany znikają "w oczach". Igła nie przybija skóry, tylko jej dotyka. Po kuracji, okres gojenia (wyłuszczanie strupka), jest o wiele mniej uciążliwy i krótszy, w porównaniu z innymi metodami zamykania naczyń.

Zabieg, bardzo często już po pierwszym razie, trwale zamyka naczynia. Niemniej jednak, w przypadku dużych, głęboko osadzonych naczyń, konieczne jest wykonanie 2-5 zabiegów.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Wyszczuplanie i Lifting Skóry

Męczą Cię zmarszczki na twarzy lub obwód swojego brzucha? Przydałoby się coś zrobić zza dużymi boczkami, bądź cellulitem na nogach? Na wszystko jest sposób! W Gabinecie Olwin, mamy Ci do zaproponowania, szereg zabiegów na pozbycie się zmarszczek mimicznych, luźnej skóry, nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu i rozstępów. Oto one:

Zabieg Magnifico 5w1 - to rewolucja w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki! Zabieg łączy aż do 5 technologi. Są nimi: Liposukcja Ultradźwiękowa, Radiofrekwencja, Podczerwień, Podciśnienie oraz Masaż Rolkami. Kuracja polega na zasysaniu fałdu skóry oraz równoczesnym działaniu 5 sił na tkankę tłuszczową i skórę właściwą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Magnifico daje rewelacyjne efekty wysmuklenia i ujęrdnienia sylwetki w bardzo krótkim czasie! 

Zabieg Magnifico jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i komfortowy. Stosowany jest na takie problemy jak: nadmiar cellulitu i tkanki tłuszczowej, rozstępy, utrata jędrności skóry. Można go wykonywać cały rok, na niemal każdej partii ciała: okolice oczu, twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, boczki, łydki, uda, pośladki. Zaleca się wykonanie 6-10 zabiegów raz w tygodniu. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Lipolaser Xante - to nowoczesny, zimny laser diodowy, który osiąga spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Liposukcja laserowa jest zabiegiem bezbolesnym i nieinwazyjnym. Kuracja powoduje naturalną reakcję chemiczna, podczas której trójglicerydy rozpadają się na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Następnie, składniki te są usuwane z organizmu, dzięki naturalnym procesom metabolicznym. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu lipolaserem.

Liposukcję laserową polecamy na każdą partię ciała, na której występuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej min.: brzuch, boczki, nogi, pośladki, ramiona, podbródek. Zaleca się wykonanie 6-10 zabiegów, w odstępach 1-2 razy w tygodniu. Dodatkowo, warto jest wykonać dermomasaż podciśnieniowy w 2-3 dni po zabiegu lipolaserm, w celu przyspieszenia usuwania złogów i toksyn z organizmu. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Karboksyterapia – to przełom w kosmetyce estetycznej. Osiąga rewelacyjne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów, blizn oraz w rewitalizacji skóry i pobudzeniu cebulek włosa do wzrostu (profilaktyka łysienia). Zabieg karboksyterapii polega na podskórnym lub śródskórnym wstrzyknięciu dwutlenku węgla. Kuracja jest w pełni bezpieczna i bardzo skuteczna.

Zabieg polecamy szczególnie na tkankę tłuszczową, cellulit, rozstępy na brzuchu, boczkach, udach, pośladkach, ramionach, a także na blizny, łysienie oraz zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie. Zaleca się wykonanie 10-20 zabiegów, w odstępach 1-2 razy w tygodniu. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Fale Radiowe Bipolarne + Laser Biostymulujący – to niezwykle skuteczny zabieg, gdyż ma największy zasięg w głąb tkanek. Radiofrekwencja stosowana jest do modelowania owalu twarzy i ciała, odmłodzenia skóry, likwidacji zmarszczek i luźnej skóry. Zabieg wpływa zarówno na nabłonek, skórę właściwą, jak i tkankę podskórną. Kuracja działa jak dermoplastyka skóry.

Zabieg polecamy szczególnie na zmarszczki i luźną skórę twarzy, szyi, ramion oraz brzucha. Zaleca się wykonanie 4-8 zabiegów, w odstępach 2 tygodni. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Liposukcja Ultradźwiękowa - to kuracja powodująca redukcję złogów tłuszczu i cellulitu. Pęcherzyki, powstające pod wpływem wysokiego ciśnienia, pękają w pobliżu komórek tłuszczowych. Następnie, ich zawartość jest uwalniana w formie emulsji i metabolizowana drogami naturalnymi. Ponadto, działa tutaj światło Infrared, które zwiększa mikrokrążenie, poprawia trofikę i odżywienie tkanek, a także przyspiesza metabolizm, co pomaga usunąć złogi z organizmu.

Zabieg polecamy szczególnie na nagromadzoną tkankę tłuszczową na brzuchu i boczkach. Zaleca się łączenie liposukcji ultradźwiękowej z dermomasażem oraz wykonanie 6-10 zabiegów, w odstępach tygodnia. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Dermomasaż Podciśnieniowy - to zabieg wyszczuplający, antycellulitowy i ujędrniający. Kuracja łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem. Zabieg redukuje, bądź usuwa całkowicie cellulit i rozstępy. Masaż podciśnieniowy pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz przyspiesza rozkład tłuszczu. Po zabiegach skóra jest ujędrniona, napięta, elastyczna i zregenerowana. Dermomasaż doskonale modeluje sylwetkę i redukuje obwód ciała.

Zabieg polecamy szczególnie na cellulit i rozstępy na udach i pośladkach oraz zawsze po liposukcji ultradźwiękowej, na brzuch i boczki. Zaleca się wykonanie 6-12 zabiegów, w odstępach 3-4 dni. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Próżniowo – Wibracyjny Masaż Biustu - jest to zabieg uznawany za jedną z najlepszych metod pielęgnacji piersi. Kuracja polega na kontrolowanym i rytmicznym zasysaniu oraz masowaniu fałdu skóry. Zabieg uelastycznia skórę, powoduje ujędrnienie i powiększenie biustu oraz działa drenująco. Efektem kuracji jest długotrwały lifting skóry biustu i dekoltu. Piersi stają się bardziej wypełnione i podniesione.

Zabieg, jest szczególnie polecany dla kobiet, które skarżą się na luźną skórę biustu po okresie ciąży, intensywnym odchudzaniu, jak również Pań z małym biustem. Zaleca się wykonanie 8-10 zabiegów, w odstępach 3-4 dni, a następnie 4-6 zabiegów, raz w tygodniu. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

Zabiegi Aloesowe

Zabiegi Aloesowe - to metoda na piękną, nawilżoną cerę! Warto skorzystać z proponowanych przez nas kuracji i sprawdzić jak może wyglądać twoja skóra po naturalnych, aktywnych preparatach. W Gabinecie Olwin pomożemy Ci dobrać zestaw Kosmetyków i Suplentów Diety w sam raz dla Ciebie oraz damy Ci możliwość ich zamówienia do domu.

Maski wykonywane są wyłącznie z Naturalnych Kosmetyków Aloesowych firmy Forever Living Products, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa oraz skuteczności działania. Twoja skóra stanie się nie tylko odżywiona, jędrniejsza, nawilżona, wolna od niedoskonałości, ale także zdrowsza.

Zabiegi Aloesowe można wykonywać osobno, bądź mogą być doskonałym uzupełnieniem Kuracji Oczyszczających, Odżywczych, Laserowych, Liftingujących i Wyszczuplających.

Zabiegi polecamy wykonywać, nawet raz w tygodniu, w serii 5-10. Pojedyncze zabiegi przypominające wedle potrzeb.

W naszej ofercie:

  • Maska Fleur Fabrique – odżywcza, nawilżająca, łagodząca stan zapalny
  • Maska Fleur De Jouvence – silnie liftingująca

Na koniec zostaje nam zaprosić Cię do Gabinetu Olwin na darmowe konsultacje i indywidualną ocenę stanu skóry. Czekamy na Twój kontakt!

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!