Depilacja Laserem Diodowym Coolite Pro - Lublin

Depilacja medycznym laserem diodowym Coolite Pro to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia! Rewolucyjna technologia zastosowana w tym, światowej klasy urządzeniu, pozwoli Ci się cieszyć gładką i aksamitną skórą przez wiele lat! Coolite Pro to obecnie najlepsze urządzenie na rynku! Ten innowacyjny laser medyczny to najnowocześniejsze osiągnięcie inżynierii laserowej, od globalnego producenta GSD. Jest to pierwszy na świecie laser diodowy, w którym zastosowano technologię światłowodową do transmisji impulsu świetlnego! Dzięki takiemu przełomowemu rozwiązaniu, można uzyskać niezwykle dużą skuteczność w zabiegu trwałej fotoepilacji bez ryzyka powikłań.

Urządzenie posiada certyfikat Europejski CE z dyrektywą medyczną oraz certyfikat amerykańskiej komisji FDA, co świadczy o wysokiej jakości. Coolite Pro zapewnia jednolity rozkład emitowanej energii, bez spadku mocy przez całą swoją żywotność. Innowacyjnym rozwiązaniem, pozwalającym zwiększyć efektywność energetyczną, było umieszczenie lasera FCD wewnątrz głównego urządzenia, zamiast rękojeści. Energia przekazywana jest równomiernie i precyzyjnie przez włókno do chromoforu docelowego tj. do melaniny we włosie, co sprawia, że efekty zabiegu epilacji są bardzo wysokie.

Zdj Coolite Pro Dep Cechy 02

Laser diodowy Coolite Pro wyróżnia się ponadto, zaawansowanym system sapphire touch cooling. Kryształ szafiru znajdujący się w głowicy, zapewnia stały, maksymalny efekt chłodzenia skóry klienta w zakresie 0-5ºC, co gwarantuje bezpieczeństwo, brak skutków ubocznych oraz małą odczuwalność zabiegu fotoepilacji.

Laser medyczny Coolie Pro, w odróżnieniu od innych urządzeń, wykorzystuje długość fali 810nm, przez co światło lasera jest w najskuteczniejszy sposób absorbowane przez melaninę w mieszku włosa oraz jednocześnie jest neutralne dla wody i hemoglobiny. Wszystko to sprawia, że fotodepilacja diodowa gwarantuje najwyższe efekty kuracji i  bezpieczeństwo dla naskórka.

Unikalna, rewolucyjna technologia Jet Smooth, zastosowana w laserze Coolite Pro, polegająca na emisji wiązki lasera z częstotliwością 10 impulsów na sekundę, sprawia, że zabieg depilacji laserowej jest niezwykle szybki i komfortowy dla klienta.

Zdj Cool Laser 400px

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Czym się różni Coolite Pro od tradycyjnych laserów diodowych?

W przypadku tradycyjnej depilacji diodowej, wiązka światła przenika do skóry właściwej, szybko podnosząc temperaturę mieszków włosowych do 65°C, co powoduje ich uszkodzenie. Natomiast, laser diodowy w technologii Jet Smooth nagrzewa stopniowo mieszki włosowe do wymaganej, wysokiej temperatury, wykorzystując dużą liczbę impulsów emitowanych z niską częstotliwością. Laser Coolite Pro skutecznie niszczy zarówno brodawki, jak i mieszki włosowe!

Zdj Cool Głowica

Depilacja laserem diodowym, nazywana także epilacją, fotodepilacją, fotoepilacją, polega na selektywnej dynamice światła i ciepła (selektywna fototermoliza). Światło emitowane przez laser, jest pochłaniane przez ciemny barwnik, czyli melaninę we włosie, a następnie zamieniane jest na energię cieplną, która z kolei powoduje zniszczenie opuszki włosa i blokadę naczyń krwionośnych odżywiających macierz włosa. Prowadzi to do trwałego zniszczenia cebulki włosa. Zabieg laserem Coolite Pro umożliwia nam indywidualne dobranie energii, regulację częstotliwości oraz wybór fototypu skóry, co zapewnia pełnię bezpieczeństwa oraz najwyższe efekty na poziomie aż 99%!

Efekt po przeprowadzeniu 3 zabiegów depilacji laserem diodowym.

Zdj Coolite Dep Przed Po

Fotoepilacja okolic bikini:

Bardzo często klienci pytają, czym różni się depilacja laserowa bikini płytkiego od głębokiego. Otóż, fotoepilacja bikini płytkiego obejmuje linie bielizny oraz parę centymetrów na zewnątrz i do środka. Jeśli chodzi natomiast, o bikini głębokie, to epilacji poddawana jest cała okolica intymna.

Zobacz jak wygląda zabieg:

Polecamy wykonanie od 4 do 8 zabiegów w serii, w odstępie od 5 do 8 tygodni w przypadku fotodepilacji ciała (zależnie od ilości odbytych wizyt – na początku częściej, później coraz rzadziej). W  przypadku epilacji twarzy natomiast, polecamy wykonywanie zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni. Następnie, należy zgłosić się na 1-2 zabiegi przypominające po 1-2 latach (w zależności od potrzeb).

Liczba zabiegów uzależniona jest od indywidualnych cech klienta (kolor włosów i skóry, zaburzenia genetyczne, hormonalne). Konieczność powtarzania zabiegu, wiąże się z fazami wzrostu, uśpienia i obumierania włosa. Tylko część włosów jest w aktualnej fazie wzrostu i to one reagują na światło lasera diodowego. Faza uśpienia włosa z kolei, może trwać nawet kilka miesięcy. Po tym okresie następuje ponowny aktywny etap wzrostu. Ponadto, niektóre brodawki włosa, mogą próbować się zregenerować po paru latach.

Po około 2 tygodniach od zabiegu fotoepilacji można zauważyć wypadanie włosów. Można im pomóc pocierając ciało gąbką podczas kąpieli, bądź ręcznikiem przy osuszaniu (delikatne ruchy! nie można włosów wyrywać na siłę! same powinny wypaść!) Po około 4-8 tygodniach będą już widoczne włosy z kolejnej fazy wzrostu i to właśnie ich pozbywamy się przy następnym zabiegu.

Metoda epilacji laserem diodowym osiąga skuteczność na poziomie aż 99%. Włosy, które pozostają są delikatne, jasne i mało zauważalne. Im ciemniejszy włos, tym lepsze efekty można uzyskać! Z pewnością przekonasz się do tej metody depilacji i zobaczysz jaka wygoda się z tym wiąże!

Przed zabiegiem depilacji laserowej przeprowadzany jest szczegółowy wywiad. Możemy również wykonać próbny strzał, by Pacjent przekonał się o braku skutków ubocznych i odczuciach towarzyszących zabiegowi.

 • Dzień przed zabiegiem należy ogolić skórę maszynką.
 • 24 godziny przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania balsamów, dezodorantów, antyperspirantów itp.. Blokery w przypadku epilacji pach, odstawiamy na tydzień przed zabiegiem. Skóra do depilacji laserowej powinna być czysta.
 • Należy zrezygnować z intensywnego opalania skóry (słońce, solarium, samoopalacze) na 4 tygodnie przed zabiegiem.
 • Należy zrezygnować z wykonywania głębokich peelingów, kwasów na obszarze zabiegowym na miesiąc przed zabiegiem.
 • Należy zrezygnować z depilacji woskiem, pęsetą, depilatorem, kremami na miesiąc przez zabiegiem.
 • Na 24 godziny przed zabiegiem nie przyjmujemy żadnych leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych itp.!
 • Należy zrezygnować z witaminy A, leków i ziół światłouczulających (najlepiej wykluczyć wszystkie zioła, w tym  herbaty i leki ziołowe, herbaty odchudzające, kremy na bazie ziół, leki uspokajające ziołowe itp.)  na 1-2 tygodnie przed zabiegiem!

UWAGA! Zalecenia przed zabiegiem epilacji są bardzo istotne! Niezastosowanie się do zaleceń, może skutkować poparzeniem skóry! Jeśli masz wątpliwości odnośnie leków i ziół, koniecznie przeczytaj ulotkę, by przekonać się, czy lek jest światłoczuły oraz skontaktuj się z naszym Gabinetem! Na każdą wizytę, miej przygotowany spis leków, które przyjmujesz!
 • Na 2-3 dni po zabiegu należy zrezygnować ze stosowania mydeł, dezodorantów, antyperspirantów na bazie alkoholu.
 • Na 2-3 dni po zabiegu należy zrezygnować z sauny oraz basenu.
 • Należy zrezygnować z intensywnego opalania przez cały okres trwania kuracji (wskazane jest stosowanie w lecie kremów z wysokim filtrem UV).
 • Należy zrezygnować z przyjmowania środków zwiększających reakcję na światło w okresie terapii (leki i zioła światłoczułe, witamina A itp.).
 • Nie należy stosować silnych peelingów chemicznych, kwasów przez cały okres trwania kuracji.
 • Jeśli po 3 godzinach od zabiegu Pacjent odczuwa dyskomfort w postaci świądu lub pieczenia (bardzo rzadkie przypadki), można zastosować preparaty łagodzące np. Panthenol (bez alkoholu!).
 • U nielicznych Pacjentów (1-2%) może wystąpić zaczerwienie, które zniknie w przeciągu paru godzin.
 • Opalenizna
 • Mechaniczne uszkodzenia
 • Miesiączkowanie pierwsze 2-3 dni przy depilacji okolic bikini
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Ciężkie choroby np. nowotworowa
 • Choroby skóry: bielactwo, łuszczyca (faza aktywna), nadwrażliwość na światło, opryszczka, liszaj płaski
 • Duża skłonność do przebarwień
 • Bliznowce
 • Terapia hormonalna (nie dotyczy antykoncepcji) przez ostatnie 3 miesiące
 • Przyjmowanie leków światłouczulających (np. antybiotyki z grupy tetracyklin lub sterydów)
 • Leczenie retinoidami przez ostatnie 6 miesiący
 • Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Stosowanie kremów i leków z witaminą A (retinol), Betakaroten
 • Przyjmowanie ziół (nagietek, dziurawiec, bratek, skrzyp, figura2, herbatki odchudzające i przeczyszczające, kremy i leki ziołowe, w tym uspokajające)
 • Przyjmowanie leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych przez ostatnie 24 godziny
 • Stosowanie perfum z olejkiem z bergamotki
 • Cukrzyca
 • Padaczka
 • Rozrusznik serca
 • Obecność metalowych implantów
 • Inne ciężkie choroby

Powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi fotoepilacji oraz aktywnej postaci wymienionych chorób. Wszystkie wskazane w przeciwwskazaniach leki i zioła należy odstawić na 1-2 tygodnie przed zabiegiem, wówczas można odbyć zabieg (jeśli odstawienie leków nie zagraża życiu i zdrowiu).

Sprawdź KARNETY

Wąsik 120zł
Broda 160zł
Szyja 160zł
Wąsik + Broda 210zł
Broda + Szyja 210zł
Wąsik + Broda + Szyja 260zł
Policzki 160zł
Baki 120zł
Cała twarz (w tym szyja) 310zł
Uszy 160zł
Kark 160zł
Kark + Szyja 260zł
Pachy 210zł
Ramiona 210zł
Przedramiona 210zł
Dłonie 160zł
Całe ręce (w tym dłonie) 360zł
Barki 210zł
Góra pleców 260zł
Dół pleców 260zł
Całe plecy 410zł
Klatka piersiowa 260zł
Brzuch 260zł
Kresa biała 160zł
Klatka piersiowa + Brzuch 410zł
Pośladki 260zł
Szpara pośladkowa 160zł 
Bikini płytkie (linia majtek) 210zł
Bikini głębokie 260zł
Uda 260zł
Kolana 160zł
Łydki (w tym kolana) 260zł
Stopy 160zł
Całe nogi (w tym stopy) 460zł

 

PAKIETY PROMOCYJNE

do -20% taniej!*

Pachy + Bikini 470zł 389zł
Pachy/Bikini + Uda/Łydki 520zł 409zł
Pachy + Bikini + Uda/Łydki 730zł 609zł
Pachy/Bikini + Nogi 720zł 659zł
Pachy + Bikini + Nogi 930zł 809zł
Pachy + Bikini + Nogi + Ręce 1290zł 1049zł
Klatka piersiowa + Brzuch + Plecy 830zł 709zł

/ - Lub
* Promocje nie sumują się.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Polecamy nasze artykuły do przeczytania:

Zdj Trądzik Kob 350px

"Jaki laser do depilacji wybrać?” - poczytaj o różnicach między poszczególnymi laserami.

"Pielęgnacja w domu – Kosmetyki i Suplementy" - Naturalne Preparaty Aloesowe możesz wypróbować i zakupić w naszym Gabinecie w Lublinie.