Masaż Próżniowo – Wibracyjny Biustu Lublin

Próżniowo - wibracyjny masaż biustu jest to zabieg uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych, bezinwazyjnych, bezpiecznych metod pielęgnacji piersi. Polega on na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu oraz masowaniu fałdu skóry. Unikalny aparat wykorzystuje technologie Breast Enlargement.

Zabieg próżniowy powoduje ujędrnienie i optyczne powiększenie biustu, uelastycznia skórę i działa drenująco, a także jest niezawodny w eliminacji złogów i toksyn. Efektem kuracji jest długotrwały lifting skóry biustu i dekoltu. Piersi stają się bardziej podniesione i wypełnione. Ponadto usuwany jest problem zapadniętego sutka. Tkanka łączna zostaje wzmocniona, a włókna kolagenowe są aktywowane do regeneracji. Następuje pobudzenie krążenia krwi i limfy, co skutkuje lepszym dotlenieniem i odżywieniem.

Urządzenie kosmetyczne do masażu próżniowego biustu może poszczycić się dużą popularność. Dwa razy była o nim mowa w „Rozmowach w toku” oraz był testowany przez Ewelinę Rydzyńską w TVNStyle w programie „Klinika urody”.

W skład zabiegu wchodzi:

Masaż próżniowy – siła ssąca powoduje: stymulowanie mięśni biustu, poprawę elastyczności skóry, ujędrnienie biustu, ruch mięśni klatki piersiowej i gruczołów sutkowych (wzrost piersi), przyspieszenie cyrkulacji limfy oraz przywrócenie równowagi wodnej. Urządzenie wykorzystuje technologię bioniczną, co powoduje napływanie estrogenu do komórek piersi.

Wibracje – emitowane mikrofale ćwiczą mięśnie i aktywują gruczoły sutkowe.

Mikroprądy - aktywują geny gruczołów sutkowych do ponownego wzrostu. Ponadto limfa pobudzana jest do szybszego krążenia, co powoduje odnowę komórek tłuszczowych i efekt powiększenia biustu. Mikroprądy wpływają na regenerację tkanek i przyspieszają procesy odnowy.

Terapia światłem (photonowa) – powoduje wygładzenie skóry i regenerację organizmu. Wpływa na lepszą przepuszczalność dla kosmetyków używanych podczas zabiegu (np. maska gipsowa termiczna).

Opinie Klientów o Zabiegu Na Biust*:

* Na stronie Olwin.pl publikujemy tylko zweryfikowane opinie. Opinie są weryfikowane na bieżąco na podstawie aktualnej listy Klientów.

Zab masaż biustu

Wykonujemy:

 • Masaż pielęgnacyjny piersi
 • Masaż liftingujący piersi
 • Masaż powiększający piersi
 • Masaż podnoszący biust

Masaż próżniowo – wibracyjny piersi to zabieg dla:

Kobiet pragnących powiększyć optycznie biust
Kobiet ze zbyt dużym biustem (detoksykacja i podniesienie biustu)
Wszystkich kobiet po 30 roku życia (ujędrnienie piersi, eliminacja toksyn)
Kobiet, które zbyt intensywnie eksponowały piersi na promienie UV
Kobiet, które nie nosiły stanika lub był on nieodpowiedni
Kobiet po ciąży i karmieniu piersią (ujędrnienie i podniesienie piersi, modelowanie kształtu)
Kobiet po lub w trakcie kuracji odchudzających (ujędrnienie skóry i podniesienie biustu)
Kobiet z problemem „zapadniętego sutka”

Zobacz jak wygląda zabieg Masażu Próżniowego:

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Zalecamy wykonanie 2 serii zabiegów. W pierwszej serii zalecamy 8-10 wizyt dwa razy w tygodniu. W drugiej serii zalecamy 4-6 zabiegów raz w tygodniu. Czas masażu to około 30 minut. Po przebyciu serii zabiegów wskazane jest wykonywać masaż przypominający raz w miesiącu w celu podtrzymania efektu (w zależności od potrzeb). Rezultaty są widoczne (szczególnie przy małych biustach) już po pierwszym razie. Przy regularnych wizytach uzyskujemy długotrwałe efekty. Masaż jest przyjemny i całkowicie bezbolesny.

Skóra do zabiegu powinna być czysta. Na 24 godziny przed wizytą należy zrezygnować ze stosowania silnych balsamów, kremów na bazie alkoholu itp. Przed zabiegiem należy wypić ok. 0,5 litra wody, aby pomóc organizmowi za pomocą układu moczowego wydalać złogi niechcianego tłuszczu. Na dwie godziny przed wizytą, nie należy spożywać napojów z kofeiną i w dniu zabiegu nie wolno przyjmować leków przeciwbólowych.
Po zabiegu wskazane jest wypić 0,5 litra wody. W czasie odbywania serii zabiegów dobrze jest przestrzegać zasad zdrowego żywienia, uprawiać lekką gimnastykę oraz wypijać dziennie ok. 2 litrów niegazowanej wody mineralnej.
 • Ciąża i okres miesiączkowania
 • Karmienie piersią (do 3 miesięcy po zakończeniu laktacji)
 • Gorączka i podwyższona temperatura ciała
 • Operacje piersiowe
 • Choroby nowotworowe
 • Nadciśnienie i inne choroby serca
 • Zapalenie żył, choroby niedokrwienne i inne choroby krwi
 • Cukrzyca
 • Tarczyca
 • Zapalenie wątroby
 • Stany zapalne i zmiany skórne
 • Mechaniczne uszkodzenia
 • Przepuklina
 • Inne ciężkie choroby
 

Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi próżniowemu oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.

Do Masażu Próżniowo – Wibracyjnego na tą samą partię: Zabieg Aloesowy +80zł.

Masaż Próżniowo – Wibracyjny

Masaż pielęgnacyjny biustu 180zł
Masaż liftingujący biust 180zł
Masaż powiększający biust 180zł
Masaż podnoszący biust 180zł

 

Karnet 6 zabiegów (w tym 1 gratis) lub 10 zabiegów (w tym 2 gratis) 👉 Więcej Informacji

Masaż Próżniowo – Wibracyjny Biustu polecamy łączyć z:

Karboksyterapią - spektakularne działanie dwutlenku węgla. Efekty rewitalizacji i regeneracji skóry będą znacznie szybciej widoczne.

Zabiegami Aloesowymi – w szczególności polecamy Maskę silnie liftingującą oraz Marine Mask, która napina skórę, ujędrnia i wygładza rozstępy. Doskonale uzupełnia kurację oraz potęguje jej efekty.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Polecamy nasze artykuły do przeczytania:

Zdj Trądzik Kob 350px