Depilacja Laserowa Diodowa - Lublin

Epilacja laserowa diodowa to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia! Decydując się na depilację laserową możesz cieszyć się gładką i aksamitną skórą przez wiele lat! Zapomnij o goleniu maszynką i ciągłych podrażnieniach! Epilacja laserowa to wygoda i komfort.

Podczas zabiegu wykorzystywany jest tryb pracy ciągły (szybki) i punktowy, co pozwala dobrać parametry indywidualnie dla Klienta. Ponadto chłodząca głowica sprawia, że zabieg jest bardzo mało odczuwalny. 

Depilacja laserowa diodowa

Podczas depilacji laserowej diodowej energia przekazywana jest równomiernie i precyzyjnie przez włókno do chromoforu docelowego tj. do melaniny we włosie. Daje to gwarancję wykonania pełnowartościowego zabiegu. 

Podczas zabiegu, kryształ szafiru znajdujący się w głowicy, zapewnia stały, maksymalny efekt chłodzenia skóry klienta w zakresie 0-5ºC, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz małą odczuwalność zabiegu fotoepilacji.

Światło lasera jest w najskuteczniejszy sposób absorbowane przez melaninę w mieszku włosa oraz jednocześnie jest neutralne dla wody i hemoglobiny. Wszystko to sprawia, że fotodepilacja diodowa gwarantuje najwyższe efekty kuracji i bezpieczeństwo dla naskórka.

Tryb Ciągły zastosowany w depilacji diodowej, polegający na emisji wiązki lasera z częstotliwością 10 impulsów na sekundę, sprawia, że zabieg jest niezwykle szybki i komfortowy dla klienta.

Depilacja diodowa zabieg01

Opinie Klientów o Naszym Salonie*:

* Na stronie Olwin.pl publikujemy tylko zweryfikowane opinie. Opinie są weryfikowane na bieżąco na podstawie aktualnej listy Klientów.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Czym się wyróżnia Depilacja Laserowa Diodowa?

W przypadku depilacji diodowej, wiązka światła przenika do skóry właściwej i nagrzewa stopniowo mieszki włosowe do wymaganej, wysokiej temperatury, wykorzystując dużą liczbę impulsów emitowanych z niską częstotliwością. Depilacja laserowa skutecznie niszczy zarówno brodawki, jak i mieszki włosowe!

Depilacja laserowa, nazywana także epilacją, fotodepilacją, fotoepilacją, polega na selektywnej dynamice światła i ciepła (selektywna fototermoliza). Światło emitowane przez laser, jest pochłaniane przez ciemny barwnik, czyli melaninę we włosie, a następnie zamieniane jest na energię cieplną, która z kolei powoduje zniszczenie opuszki włosa i blokadę naczyń krwionośnych odżywiających macierz włosa. Prowadzi to do trwałego zniszczenia cebulki włosa. Zabieg laserowy diodowy umożliwia nam indywidualne dobranie energii, regulację częstotliwości oraz wybór fototypu skóry, co zapewnia pełnię bezpieczeństwa oraz najwyższe efekty!

Zdj Sptf Kob 400px

Efekt po przeprowadzeniu 3 zabiegów depilacji laserem diodowym.

Zdj Coolite Dep Przed Po

Fotoepilacja okolic bikini:

Bardzo często klienci pytają, czym różni się depilacja laserowa bikini płytkiego od głębokiego. Otóż, fotoepilacja bikini płytkiego obejmuje linie bielizny oraz parę centymetrów na zewnątrz i do środka. Jeśli chodzi natomiast, o bikini głębokie, to epilacji poddawana jest cała okolica intymna.

Zobacz jak wygląda zabieg:

Polecamy wykonanie od 4 do 8 zabiegów w serii, w odstępie od 5 do 8 tygodni w przypadku fotodepilacji ciała (zależnie od ilości odbytych wizyt – na początku częściej, później coraz rzadziej). W  przypadku epilacji twarzy natomiast, polecamy wykonywanie zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni. Następnie, należy zgłosić się na 1-2 zabiegi przypominające po 1-2 latach (w zależności od potrzeb).

Liczba zabiegów uzależniona jest od indywidualnych cech klienta (kolor włosów i skóry, zaburzenia genetyczne, hormonalne). Konieczność powtarzania zabiegu, wiąże się z fazami wzrostu, uśpienia i obumierania włosa. Tylko część włosów jest w aktualnej fazie wzrostu i to one reagują na światło lasera diodowego. Faza uśpienia włosa z kolei, może trwać nawet kilka miesięcy. Po tym okresie następuje ponowny aktywny etap wzrostu. Ponadto, niektóre brodawki włosa, mogą próbować się zregenerować po paru latach.

Po około 2 tygodniach od zabiegu fotoepilacji można zauważyć wypadanie włosów. Można im pomóc pocierając ciało gąbką podczas kąpieli, bądź ręcznikiem przy osuszaniu (delikatne ruchy! nie można włosów wyrywać na siłę! same powinny wypaść!) Po około 4-8 tygodniach będą już widoczne włosy z kolejnej fazy wzrostu i to właśnie ich pozbywamy się przy następnym zabiegu.

Metoda epilacji laserem diodowym osiąga wysoką skuteczność. Włosy, które pozostają są delikatne, jasne i mało zauważalne. Im ciemniejszy włos, tym lepsze efekty można uzyskać! Z pewnością przekonasz się do tej metody depilacji i zobaczysz jaka wygoda się z tym wiąże!

Przed zabiegiem depilacji laserowej przeprowadzany jest szczegółowy wywiad. Możemy również wykonać próbny strzał, by Klient przekonał się o braku skutków ubocznych i odczuciach towarzyszących zabiegowi.

 • Dzień przed zabiegiem należy ogolić skórę maszynką.
 • 24 godziny przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania balsamów, dezodorantów, antyperspirantów itp.. Blokery w przypadku epilacji pach, odstawiamy na tydzień przed zabiegiem. Skóra do depilacji laserowej powinna być czysta.
 • Należy zrezygnować z intensywnego opalania skóry (słońce, solarium, samoopalacze) na 4 tygodnie przed zabiegiem.
 • Należy zrezygnować z wykonywania głębokich peelingów, kwasów na obszarze zabiegowym na miesiąc przed zabiegiem.
 • Należy zrezygnować z depilacji woskiem, pęsetą, depilatorem, kremami na miesiąc przez zabiegiem.
 • Na 24 godziny przed zabiegiem nie przyjmujemy żadnych leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych itp.!
 • Należy zrezygnować z witaminy A, leków i ziół światłouczulających (najlepiej wykluczyć wszystkie zioła, w tym  herbaty i leki ziołowe, herbaty odchudzające, kremy na bazie ziół, leki uspokajające ziołowe itp.)  na 1-2 tygodnie przed zabiegiem!

UWAGA! Zalecenia przed zabiegiem epilacji są bardzo istotne! Niezastosowanie się do zaleceń, może skutkować poparzeniem skóry! Jeśli masz wątpliwości odnośnie leków i ziół, koniecznie przeczytaj ulotkę, by przekonać się, czy lek jest światłoczuły oraz skontaktuj się z naszym Gabinetem! Na każdą wizytę, miej przygotowany spis leków, które przyjmujesz!
 • Na 2-3 dni po zabiegu należy zrezygnować ze stosowania mydeł, dezodorantów, antyperspirantów na bazie alkoholu.
 • Na 2-3 dni po zabiegu należy zrezygnować z sauny oraz basenu.
 • Należy zrezygnować z intensywnego opalania przez cały okres trwania kuracji (wskazane jest stosowanie w lecie kremów z wysokim filtrem UV).
 • Należy zrezygnować z przyjmowania środków zwiększających reakcję na światło w okresie terapii (leki i zioła światłoczułe, witamina A itp.).
 • Nie należy stosować silnych peelingów chemicznych, kwasów przez cały okres trwania kuracji.
 • Jeśli po 3 godzinach od zabiegu Klient odczuwa dyskomfort w postaci świądu lub pieczenia (bardzo rzadkie przypadki), można zastosować preparaty łagodzące np. Panthenol (bez alkoholu!).
 • U nielicznych osób (1-2%) może wystąpić zaczerwienie, które zniknie w przeciągu paru godzin.
 • Opalenizna
 • Mechaniczne uszkodzenia
 • Miesiączkowanie pierwsze 2-3 dni przy depilacji okolic bikini
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Ciężkie choroby np. nowotworowa
 • Choroby skóry: bielactwo, łuszczyca (faza aktywna), nadwrażliwość na światło, opryszczka, liszaj płaski
 • Duża skłonność do przebarwień
 • Bliznowce
 • Terapia hormonalna (nie dotyczy antykoncepcji) przez ostatnie 3 miesiące
 • Przyjmowanie leków światłouczulających (np. antybiotyki z grupy tetracyklin lub sterydów)
 • Leczenie retinoidami przez ostatnie 6 miesiący
 • Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Stosowanie kremów i leków z witaminą A (retinol), Betakaroten
 • Przyjmowanie ziół (nagietek, dziurawiec, bratek, skrzyp, figura2, herbatki odchudzające i przeczyszczające, kremy i leki ziołowe, w tym uspokajające)
 • Przyjmowanie leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych przez ostatnie 24 godziny
 • Stosowanie perfum z olejkiem z bergamotki
 • Cukrzyca
 • Padaczka
 • Rozrusznik serca
 • Obecność metalowych implantów
 • Inne ciężkie choroby

Powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi fotoepilacji oraz aktywnej postaci wymienionych chorób. Wszystkie wskazane w przeciwwskazaniach leki i zioła należy odstawić na 1-2 tygodnie przed zabiegiem, wówczas można odbyć zabieg (jeśli odstawienie leków nie zagraża życiu i zdrowiu).

 
  Cena Normalna Cena w Promocji**

1 Mała Partia do wyboru:

Wąsik, Broda, Baki, Policzki, Uszy, Kresa Biała, Szpara Pośladkowa

200zł 150zł

1 Średnia Partia do wyboru:

Wąsik + Broda, Pachy, Bikini Płytkie, Szyja, Kark, Barki, Dłonie, Stopy, Kolana

300zł 200zł

1 Duża Partia do wyboru:

Twarz, Bikini Głębokie, Pośladki, Uda, Łydki + Kolana, Ramiona, Przedramiona, Góra Pleców, Dół Pleców, Klatka Piersiowa, Brzuch

350zł 250zł

**Cena Promocyjna za 1 partię przy wyborze minimum 2 partii ciała.

 

 


Karnet 6 zabiegów (w tym 1 gratis) lub 10 zabiegów (w tym 2 gratis) 👉 Więcej Informacji

Promocje nie sumują się.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Polecamy nasze artykuły do przeczytania:

Zdj Trądzik Kob 350px

"Jaki laser do depilacji wybrać?” - poczytaj o różnicach między poszczególnymi laserami.

"Pielęgnacja w domu – Kosmetyki i Suplementy" - Naturalne Preparaty Aloesowe możesz wypróbować i zakupić w naszym Gabinecie w Lublinie.