Logo 2

Dual Laser sPTF+ Photo Therapy Flash (PTF)

Laser1Najwyższa skuteczność!

Laser sPTF+ uznawany jest za jeden z najlepszych urządzeń wykorzystujących innowacyjne technologie. Cieszy się dużym zaufaniem i renomą na świecie. Łączy on energię świetlną i cieplną, przez co może poszczycić się najwyższą wydajnością.

Wiązka energii w przypadku tego urządzenia jest jednolita, stabilna i ciągła, w przeciwieństwie do tradycyjnych laserów IPL lub E-LIGHT, gdzie jest ona rozbijana na pod-impulsy. Wiele opinii również potwierdza, że efekty zabiegów sPTF+ są porównywalne, a nawet lepsze od laserów diodowych.

W tradycyjnych technologiach energia jest zbyt duża, przez co impuls musi zostać rozbity, w przeciwnym razie wpływałoby to na niebezpieczeństwo dla skóry Pacjenta. Niemniej jednak zabieg w takim przypadku traci na efektywności (włos szybciej odrasta) i jest dość odczuwalny przez Klienta.

laser2

Inaczej jest w przypadku technologii sPTF+, gdzie impuls nie musi być rozbijany na pod-impulsy. Dzieje się tak za sprawą opatentowanego systemu naświetlania PTF i podwójnych lamp w głowicy. Energia jest stabilna, stała, przez co bezpieczna. Ponadto możliwa jest tutaj praca na znacznie większej mocy, w porównaniu z technologią IPL (nawet dwukrotnie). Laser daje zdecydowanie lepsze rezultaty (skuteczność działania na poziomie aż 98,8%!) i zmniejsza liczbę niezbędnych zabiegów.

Bardzo istotną rzeczą jest fakt, że urządzenie sPTF+ wykorzystuje opatentowany system chłodzenia powietrzem, w przeciwieństwie do innych, tradycyjnych laserów, gdzie stosowana jest woda. Ponadto należy zaznaczyć, że zabiegi są praktycznie bezbolesna dla Pacjenta. Można odczuwać jedynie lekkie ciepło.

W urządzeniu sPTF+ nie trzeba stosować wymiennych filtrów, zabezpieczających przed poparzeniem. W tradycyjnych IPL-ach może dojść do nieodpowiedniego dobrania lub niezałożenia „bariery ochronnej”, co wpływa na mniejsze bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Laser sPTF+ jest w pełni bezpieczny, nie trzeba w nim ustawiać licznych parametrów, indywidualnie dla każdego Pacjenta. Składa się z 5 lamp, wykorzystywanych przy zabiegach:

 

Obszar zabiegowy tego urządzenia wynosi nawet do 47/21mm i jest znacznie większy w porównaniu z innymi laserami. Skraca to czas wykonania zabiegu i wpływa na komfort Klienta.

Dual Laser jest mylony z IPL-em, ale jest to zupełnie nowa technologia! Poczytaj o tym w artykule: „Jaki laser do depilacji wybrać?

Urządzenie medyczne sPTF+ posiada certyfikat wymagającej, amerykańskiej komisji FDA, czym mogą poszczycić się tylko nieliczni. Laser jest gwarancją najwyższej jakości, bezpieczeństwa i skuteczności.


Salon kosmetyczny Olwin w lublinie - kontakt

Promocja Tygodnia (21-26.05)*


Liposukcja Ultradźwiękowa + Dermomasaż Podciśnieniowy:
Brzuch: 139zł 180zł
Brzuch + Boczki: 199zł 250zł
Uda: 159zł 210zł
Uda + Pośladki: 229zł 280zł
Zarezerwuj wizytę...


* Promocje nie sumują się.

Konkurs na Dzień Matki*


Konkurs na FACEBOOKU

Zasady: Napisz w komentarzu najszczersze życzenia dla swojej Mamy. My nagrodzimy jedne z nich!

Nagroda: Zaproszenie na Zabieg Oxybrazji twarz, szyja, dekolt o wartości 130zł dla twojej Mamy!

Konkurs trwa do 25 Maja (piątek) do godz.15:00.

Czytaj więcej…

* Promocje nie sumują się.


Logo stopki salonu olwin w lublinie

Copyright © 2014-2018 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.