Dual Laser sPTF+ Photo Therapy Flash (PTF)

Laser sPTF+ to urządzenie globalnego producenta GSD, które jest uznawane za jedno z najlepszych laserów wykorzystujących innowacyjne technologie. Cieszy się dużym zaufaniem i renomą na świecie. Łączy on energię świetlną i cieplną, przez co może poszczycić się najwyższą wydajnością.

Wiązka energii w przypadku Dual Laser sPTF+ jest jednolita, stabilna i ciągła, w przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń IPL lub E-LIGHT, gdzie jest ona rozbijana na pod-impulsy. Wiele opinii również potwierdza, że efekty zabiegów sPTF+ są niemal porównywalne do laserów diodowych.

Zdj Sptf Laser 400px

W tradycyjnych technologiach IPL, energia jest zbyt duża, przez co impuls musi zostać rozbity, w przeciwnym razie wpływałoby to na niebezpieczeństwo dla skóry Pacjenta. Niemniej jednak zabieg w takim przypadku traci na efektywności (włos szybciej odrasta) i jest dość odczuwalny przez Klienta.

Inaczej jest w przypadku technologii sPTF+, gdzie impuls nie musi być rozbijany na pod-impulsy. Dzieje się tak za sprawą opatentowanego systemu naświetlania PTF i podwójnych lamp w głowicy. Energia jest stabilna, stała, przez co bezpieczna. Ponadto możliwa jest tutaj praca na znacznie większej mocy, w porównaniu z technologią IPL (nawet dwukrotnie). Laser daje zdecydowanie lepsze rezultaty (skuteczność działania na poziomie aż 98%!) i zmniejsza liczbę niezbędnych zabiegów.

Bardzo istotną rzeczą jest fakt, że urządzenie sPTF+ wykorzystuje opatentowany system chłodzenia powietrzem, w przeciwieństwie do innych, tradycyjnych laserów, gdzie stosowana jest woda. Ponadto należy zaznaczyć, że zabiegi są praktycznie bezbolesna dla Pacjenta. Można odczuwać jedynie lekkie ciepło.

W urządzeniu sPTF+ nie trzeba stosować wymiennych filtrów, zabezpieczających przed poparzeniem. W tradycyjnych IPL-ach może dojść do nieodpowiedniego dobrania lub niezałożenia „bariery ochronnej”, co wpływa na mniejsze bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Zdj Sptf Impulsy

Laser sPTF+ wyposażony jest w 5 lamp, o odmiennych parametrach dostosowanych do konkretnych potrzeb. Dzięki temu wykorzystywany jest w zabiegach:

Obszar zabiegowy tego urządzenia wynosi nawet do 47/21mm i jest znacznie większy w porównaniu z innymi laserami. Skraca to czas wykonania zabiegu i wpływa na komfort Klienta.

Urządzenie sPTF+ posiada certyfikat Unijny CE oraz certyfikat wymagającej, amerykańskiej komisji FDA, czym mogą poszczycić się tylko nieliczni. Laser jest gwarancją najwyższej jakości, bezpieczeństwa i skuteczności. Dual Laser sPTF+ zdobył nagrodę "Złoty liść" na Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym w kategorii "Urządzenia Kosmetyczne" podczas targów Salon Jesień.

Dual Laser to zupełnie nowa i bardzo skuteczna technologia! Poczytaj o tym w artykule: "Jaki laser do depilacji wybrać?"