OxyGemeo Blog

Spektakularne Efekty Zabiegu Na Twarz OxyGemeo 3w1 - Złuszczenie, Dotlenienie, Odżywienie!

System OxyGemeo to przełom w kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy. Podczas jednego zabiegu, można osiągnąć rewelacyjne efekty na skórze aż w trzech obszarach! Czym jest właściwie zabieg OxyGemeo? Jakie można osiągnąć efekty? Dlaczego jest taki wartościowy? Jak wygląda sam zabieg? Dla jakiej cery jest dedykowany? Tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiecie się z tego artykułu.

Zacznę od tego, jak wygląda zabieg OxyGemeo. Otóż, sama kuracja jest bardzo przyjemna dla klienta. Podczas zabiegu, na skórę twarzy nakładany jest specjalny żel, bogaty w wartościowe substancje aktywne. Następnie wykonywany jest pulsacyjny masaż skóry głowicą, która wytwarza dwutlenek węgla i jest wyposażona w odpowiednią kapsułkę, złuszczającą naskórek. Wszystko to w jednym zabiegu! 

Efekty są rewelacyjne i widoczne bezpośrednio po kuracji! Zabieg jest niezwykle wartościowy, dlatego że działamy na skórę w trzech obszarach równocześnie! Daje to o wiele lepsze rezultaty, niż przy innych zabiegach na twarz, gdzie te procesy następują kolejno po sobie. 

 

Sami spójrzcie, jak wygląda zabieg:

Trzy obszary działania systemu OxyGemeo

Opiszę teraz bardziej szczegółowo trzy obszary działania systemu OxyGemeo:

  1. Złuszczenie naskórka - specjalne kapsułki Capsugem, w sposób mechaniczny i enzymatyczny, dokładnie złuszczają martwy naskórek, za sprawą wodorowęglanu sodu. 
  2. Intensywne dotlenienie skóry - głowica zabiegowa wytwarza silnie skoncentrowane cząsteczki dwutlenku węgla, które docierają w głębokie warstwy skóry, powodując jej silne dotlenienie. Dzieje się tak, dlatego że hemoglobina chętniej oddaje tlen do komórek (efekt Bohra). 
  3. Silne odżywienie skóry - podczas zabiegu OxyGemeo, wtłaczamy głęboko do skóry wartościowe substancje aktywne. Mamy tutaj do wyboru:
    • Zestaw MeoBright - powoduje rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry, redukcję przebarwień. Zawiera min. algi brązowe phyllacantha fibrosa, ekstrakt z portulaki pospolitej, beta-glukan, phantenol, tocopherol itp.
    • Zestaw MeoRevive - powoduje intensywne odmłodzenie, nawilżenie i rewitalizację skóry, spłycenie zmarszczek oraz zagęszczenie struktury skóry. Zawiera min. ekstrakt z algi undarii pierzastodzielnej, ekstrakt z algi brązowej phyllacantha fibrosa, beta-glukan, wyciąg z fermentacji bakterii Lactobacillus, phantenol, tocopherol itp.
Kapsułki do oxygemeo 450px

Dla kogo przeznaczony jest zabieg OxyGemeo?

Otóż, dobra wiadomość jest taka, że zabieg nie powoduje podrażnień i jest bardzo bezpieczny. Kurację można wykonywać na każdej cerze, w tym naczyniowej, wrażliwej oraz problematycznej, trądzikowej (z wyjątkiem ostrego trądziku zapalnego i różowatego). Niemniej jednak, OxyGemeo polecane jest w szczególności dla cery pozbawionej blasku, ziemistej i wymagającej odmłodzenia. Zabieg przeznaczony jest również dla osób, które szybko i skutecznie chcą poprawić stan skóry twarzy np. przed ważnym wyjściem. 

Zabieg Oxygemeo można wykonywać cały rok, również w okresie słonecznym. Można się na niego zgłaszać okazjonalnie, ale też warto zdecydować się na intensywniejsze działanie i odbyć serię zabiegów od 6 do 10 raz na 2-4 tygodnie. 

Jeśli nasuwają się Wam jakieś pytania, zachęcam do kontaktu. Zapraszam na zabiegi i bezpłatne konsultacje do Gabinetu Olwin w Lublinie. Pozdrawiam

Zabieg oxygemeo

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Polecamy nasze artykuły do przeczytania:

Zdj Trądzik Kob 350px