Oczyszczanie wodorowe Blog

Dlaczego Oczyszczanie Wodorowe Twarzy Ma Takie Dobre Opinie?

Oczyszczanie wodorowe na twarz to według wielu opinii, jedna ze skuteczniejszych metod na pozbycie się zaskórników, złuszczenie naskórka i zwężenie rozszerzonych porów. Dlaczego tak jest? Jakie jeszcze właściwości ma wodór, dzięki którym ten zabieg, jest taki spektakularny? Jakie tak naprawdę można osiągnąć efekty? Jak tak właściwie wygląda zabieg? Dla kogo jest przeznaczony? Tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiecie się z tego artykułu.

Zacznijmy od początku. Czym jest tak naprawdę oczyszczanie wodorowe twarzy? Na czym polega? Otóż, oczyszczanie wodorowe polega na jednoczesnym zasysaniu fałdu skóry i aplikowaniu wody wodorowej. Cząsteczki wodoru są tak małe, że bez problemu dostają się w głębokie warstwy skóry, powodując intensywne oczyszczenie ujść mieszków włosowych i gruczołów łojowych. Podczas zabiegu dochodzi do powstawania ruchów Browna, czyli ciągłych ruchów cząsteczek zawiesiny i wody. Spiralna, nowoczesna końcówka zapewnia głęboką i mocną aplikację wody uwodorowanej oraz dokładne złuszczenie martwego naskórka. Oczyszczanie wodorowe stanowi zastępstwo dla oczyszczania manualnego, bez ryzyka podrażnień i okresu gojenia się skóry.

 

Efekty zobaczcie sami:

Efekty oczyszczania wodorowego 2

Jakie właściwości jeszcze posiada wodór, dzięki którym zabieg jest jeszcze bardziej wartościowy?

Otóż, wodór według badań, jest bardzo silnym antyoksydantem, silniejszym od witaminy C i koenzymu Q10. Powoduje to, że kuracja jest, nie tylko zabiegiem oczyszczającym, ale i przeciwstarzeniowym, odmładzającym. Wodór eliminuje wolne rodniki, które wpływają na proces starzenia się komórek. Po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, rozświetlona i wygładzona! 

Procedura wykonania zabiegu, została przedstawiona na filmie:

Dla kogo przeznaczony jest zabieg oczyszczania wodorowego twarzy?

Otóż, oczyszczanie wodorowe, tak jak wcześniej wspomniałam nie powoduje podrażnień, jest bardzo skuteczne i bezpieczne. Dlatego też, zabieg można wykonywać na każdej cerze, w tym naczyniowej, wrażliwej oraz problematycznej, trądzikowej (z wyjątkiem ostrego trądziku zapalnego i różowatego). Niemniej jednak, oczyszczanie wodorowe twarzy przeznaczone jest przede wszystkim dla cery ziemistej, pozbawionej blasku, zanieczyszczonej, narażonej na pyły itp. 

Zabieg wodorowy jest rewelacyjny, ze względu na świetne efekty, ale także ze względu na fakt, że można wykonywać o każdej porze roku, również przy słońcu. Oczyszczanie wodorowe poleca się powtarzać co 2-4 tygodnie, w zależności od stopnia zanieczyszczenia cery. 

Jeśli macie jakieś pytania, zachęcam do kontaktu. Zapraszam na zabiegi i bezpłatne konsultacje do Gabinetu Olwin w Lublinie. Pozdrawiam

zab oczyszczanie wodorowe

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Polecamy nasze artykuły do przeczytania:

Zdj Trądzik Kob 350px