fbpx
facebook
Logo2

Trwała Depilacja Laserowa sPTF+ Lublin

Depilacja laserowa SPTF

Depilacja laserowa sPTF+ (zwana także epilacją, fotodepilacją, fotoepilacją) jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków. Gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność na poziomie aż 98%! Zabieg jest praktycznie bezbolesny, dzięki technologii PTF. Pacjenci mogą odczuwać jedynie lekkie ciepło.

Dual laser sPTF+ to urządzenie globalnego producenta GSD, które posiada nowoczesne chłodzenie na powietrze. Laser sPTF+ jest znacznie skuteczniejszy od tradycyjnych urządzeń IPL, E-LiGHT, a według wielu opinii, efekty są niemal porównywalne do laserów diodowych. Dual laser sPTF+ posiada podwójne lampy i nie rozbija impulsów na pod-impulsy, co daje gwarancję bezpieczeństwa i bezbolesności zabiegu, nawet przy wysokiej mocy urządzenia. Laser sPTF+ pracuje na dwukrotnie większej mocy, porównując technologię IPL. Skutkuje to lepszymi efektami zabiegu i mniejszą liczbą niezbędnych wizyt.

Laser Sptf impulsy

Urządzenie sPTF+ wykorzystuje najnowszą technologię. Posiada certyfikat Unijny CE oraz certyfikat niezwykle wymagającej amerykańskiej komisji FDA, co świadczy o wysokiej jakości zabiegów.

Laser emituje wiązkę promieni, które przenikają w głąb skóry właściwej, do mieszka włosowego. Światło jest selektywnie absorbowane przez melaninę, włosy i ich cebulki. Następuje efekt fototermalny, podczas którego energia przenika do korzenia włosa, podnosi błyskawicznie temperaturę melaniny, doprowadzając do jej rozkładu. Proces ten powoduje usunięcie owłosienia.

Uwaga

Wykonujemy również Depilację Laserem Diodowym Coolite Pro, który jest najnowszym osiągnięciem inżynierii laserowej. Coolite Pro osiąga jeszcze szybsze i skuteczniejsze efekty. Należy jednak zaznaczyć, że epilacji diodowej nie wykonujemy w okresie słonecznym na partie ciała szczególnie odsłonięte np. twarz, nogi oraz na opalonej skórze, w przeciwieństwie do fotoepilacji sPTF+, gdzie zabieg możemy odbyć, z zachowaniem wszelkich przeciwwskazań i zaleceń. Ponadto, dla osób, dla których epilacja laserem diodowym okaże się zbyt odczuwalna, doskonałą alternatywą jest depilacja laserowa sPTF+, która jest praktycznie bezbolesna. Dzięki tym odmiennym cechom urządzeń, jesteśmy w stanie, dostosować zabieg epilacji, do potrzeb danej osoby, biorąc pod uwagę stan owłosienia, fototyp skóry, odczucia oraz porę roku.

Epilacja laserowa sPTF+ to zabieg dla:

 • Zarówno kobiet, jak i mężczyzn
 • Osób, które chcą się pozbyć nadmiernego owłosienia w celach kosmetycznych
 • Osób, które chcą się pozbyć nadmiernego owłosienia powstałego na skutek zaburzeń hormonalnych (endokrynologicznych – zaburzenie powinno być wcześniej ustabilizowane lub wyleczone)
 • Osób, których skóra jest wrażliwa na inne metody depilacji (pojawia się zaczerwienienie)

 

Fotoepilacja okolic bikini:

Bardzo często klienci pytają, czym różni się depilacja laserowa bikini głębokiego od płytkiego. Otóż, epilacja bikini płytkiego obejmuje linie bielizny i parę centymetrów na zewnątrz i do środka. Natomiast w przypadku bikini głębokiego, depilacji poddawana jest cała okolica intymna.

Uwaga: Nie wykonujemy fotodepilacji okolic bikini u Panów, ze względu na przeciwwskazanie medyczne.

W Karnetach taniej! – Karnet na 6 zabiegów (w tym 1 zabieg gratis!), Karnet na 10 zabiegów (w tym 2 zabiegi gratis!). Czytaj PROMOCJE

Wąsik 110zł Barki 190zł
Broda 130zł Góra pleców 230zł
Szyja 130zł Dół pleców 230zł
Wąsik + Broda 190zł Całe plecy 360zł
Broda + Szyja 190zł Klatka piersiowa 230zł
Wąsik + Broda + Szyja 230zł Brzuch 230zł
Policzki 130zł Kresa biała 130zł
Baki 110zł Klatka piersiowa + Brzuch 360zł
Cała twarz (w tym szyja) 290zł Pośladki 230zł
Uszy 130zł Szpara pośladkowa 130zł
Kark 130zł Bikini płytkie (linia majtek) 160zł
Kark + Szyja 210zł Bikini głębokie 210zł
Pachy 160zł Uda 240zł
Ramiona 190zł Kolana 130zł
Przedramiona 190zł Łydki (w tym kolana) 240zł
Dłonie 130zł Stopy 130zł
Całe ręce (w tym dłonie) 310zł Całe nogi (w tym stopy) 430zł

Zalecenia

Zabieg Depilacji Laserowej Sptf

Włosy posiadają swoje stadia wzrostu, uśpienia i obumierania. Tylko część włosów jest w aktualnej fazie wzrostu i to one reagują na światło PTF. Faza uśpienia włosa z kolei, może trwać nawet kilka miesięcy. Po tym okresie następuje ponowny aktywny etap wzrostu. Zabiegi fotodepilacji powinny być wykonywane regularnie w odstępach 4-6 tygodni (zależnie od ilości odbytych wizyt – na początku częściej, później coraz rzadziej), gdyż wtedy zakończy się już faza obumierania włosa po poprzednim zabiegu i będą już widoczne włosy z kolejnej fazy wzrostu.

Wskazana liczba zabiegów fotoepilacji to 6-10 razy. Po odbyciu serii zabiegów należy wykonywać zabiegi przypominające w celu podtrzymania efektu, w początkowym okresie po 3 miesiącach, potem po pół roku, następnie co rok, 2-3 lata (w zależności od potrzeb). Niektóre brodawki włosa, mogą próbować się zregenerować po paru latach.

Po około 2 tygodniach od zabiegu epilacji można zauważyć wypadanie włosów. Można im pomóc pocierając ciało gąbką podczas kąpieli, bądź ręcznikiem przy osuszaniu (delikatne ruchy! nie można włosów wyrywać na siłę! same powinny wypaść!) Po około 4 tygodniach będą już widoczne włosy z kolejnej fazy wzrostu i to właśnie ich pozbywamy się przy następnym zabiegu.

Metoda sPTF+ osiąga skuteczność na poziomie 98%. Włosy, które pozostają są delikatne i jasne. Dla zabiegów, im ciemniejszy włos, tym lepiej! Z pewnością przekonasz się do tej metody depilacji i zobaczysz jaka wygoda się z tym wiąże!

Przed zabiegiem epilacji przeprowadzany jest szczegółowy wywiad. Możemy również wykonać próbny strzał, by Pacjent przekonał się o bezbolesności zabiegu fotodepilacji i braku skutków ubocznych.

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji!

Przygotowanie do zabiegu

 • Dzień przed zabiegiem należy ogolić skórę.
 • 24 godziny przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania balsamów, dezodorantów, antyperspirantów itp.. Blokery w przypadku epilacji pach, odstawiamy na tydzień przed zabiegiem. Skóra do depilacji laserowej powinna być czysta.
 • Należy zrezygnować z intensywnego opalania skóry (słońce, solarium, samoopalacze) na 2-3 tygodnie przed zabiegiem.
 • Należy zrezygnować z wykonywania głębokich peelingów, kwasów na obszarze zabiegowym na miesiąc przed zabiegiem.
 • Należy zrezygnować z depilacji woskiem, pęsetą, depilatorem, kremami na miesiąc przez zabiegiem.
 • Na 24 godziny przed zabiegiem nie przyjmujemy żadnych leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych itp.!
 • Należy zrezygnować z witaminy A, leków i ziół światłouczulających (najlepiej wykluczyć wszystkie zioła, w tym  herbaty i leki ziołowe, herbaty odchudzające, kremy na bazie ziół, leki uspokajające ziołowe itp.)  na 1-2 tygodnie przed zabiegiem!
UWAGA! Zalecenia przed zabiegiem epilacji są bardzo istotne! Niezastosowanie się do zaleceń, może skutkować poparzeniem skóry! Jeśli masz wątpliwości odnośnie leków i ziół, koniecznie przeczytaj ulotkę, by przekonać się, czy lek jest światłoczuły oraz skontaktuj się z naszym Gabinetem! Na każdą wizytę, miej przygotowany spis leków, które przyjmujesz!

 

Po zabiegu

 • Na 2-3 dni po zabiegu należy zrezygnować ze stosowania mydeł, dezodorantów, antyperspirantów na bazie alkoholu.
 • Na 2-3 dni po zabiegu należy zrezygnować z sauny oraz basenu.
 • Należy zrezygnować z intensywnego opalania na minimum 2-3 tygodnie po zabiegu (wskazane jest stosowanie w lecie kremów z wysokim filtrem UV).
 • Należy zrezygnować z przyjmowania środków zwiększających reakcję na światło w okresie terapii (leki i zioła światłoczułe, witamina A itp.).
 • Nie należy stosować silnych peelingów chemicznych, kwasów przez cały okres trwania kuracji.
 • Jeśli po 3 godzinach Pacjent odczuwa dyskomfort w postaci świądu lub pieczenia (bardzo rzadkie przypadki), można zastosować preparaty łagodzące np. Panthenol (bez alkoholu!).
 • U nielicznych Pacjentów (1-2%) może wystąpić zaczerwienie, które zniknie w przeciągu paru godzin.

 

Przeciwwskazania

Laser Sptf+

 • Opalenizna
 • Mechaniczne uszkodzenia
 • Miesiączkowanie pierwsze 2-3 dni przy depilacji okolic bikini
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Ciężkie choroby np. nowotworowa
 • Choroby skóry: bielactwo, łuszczyca (faza aktywna), nadwrażliwość na światło, opryszczka,
  liszaj płaski
 • Duża skłonność do przebarwień
 • Bliznowce
 • Terapia hormonalna (nie dotyczy antykoncepcji) przez ostatnie 3 miesiące
 • Przyjmowanie leków światłouczulających (np. antybiotyki z grupy tetracyklin lub sterydów)
 • Leczenie retinoidami przez ostatnie 6 miesiący
 • Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Stosowanie kremów i leków z witaminą A (retinol), Betakaroten
 • Przyjmowanie ziół (nagietek, dziurawiec, bratek, skrzyp, figura2, herbatki odchudzające i przeczyszczające, kremy i leki ziołowe, w tym uspokajające)
 • Przyjmowanie leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych przez ostatnie 24 godziny
 • Stosowanie perfum z olejkiem z bergamotki
 • Cukrzyca
 • Padaczka
 • Rozrusznik serca
 • Obecność metalowych implantów
 • Inne ciężkie choroby
Uwaga

Powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi fotoepilacji oraz aktywnej postaci wymienionych chorób (czytaj więcej). Wszystkie wskazane w przeciwwskazaniach leki i zioła należy odstawić na 1-2 tygodnie przed zabiegiem, wówczas można odbyć zabieg (jeśli odstawienie leków nie zagraża życiu i zdrowiu).

Depilacja sPTF+ Lublin

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji! – Tel: 505 700 577


Polecamy nasze artykuły do przeczytania:


 

Promocja Tygodnia (18-23.01)*

Mikrodermabrazja Diamentowa + Peeling Kawitacyjny + Mezoterapia Bezigłowa:
Twarz: 269zł 330zł
Twarz + Szyja: 299zł 370zł
Twarz + Szyja + Dekolt: 329zł 410zł
Dowiedz się więcej…

Do końca promocji pozostało:

Zarezerwuj wizytę…

* Promocje nie sumują się.


foofter1

W trosce o Twoje piękno...

foofter2

up