Laser kosmetyczny E-light

E-light to urządzenie medyczne, które jest uznawane za jedno z najlepszych laserów wykorzystujących innowacyjne technologie. Cieszy się dużym zaufaniem i renomą na świecie. Łączy on energię świetlną i cieplną, przez co może poszczycić się najwyższą wydajnością.

IPL jest to urządzenie, które emituje niekoherentną wiązkę światła o dużej energii. Źródłem światła jest lampa łukowa, która emituje pasmo w zakresie 420-1200nm. Energia może być więc absorbowana przez wiele chromatoforów skóry.

Laser E-light

Laser E-light emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które działają wielokierunkowo oraz docierają na różną głębokość skóry. Dodatkowe działanie fal radiowych, wzmacnia i uzupełnia działanie światła IPL. W efekcie dochodzi do głębszej penetracji energii w warstwy skóry właściwej, co przekłada się na większą skuteczność zabiegu.

głębokość działania e-light

Laser E-light wyposażony jest w liczne filtry, o odmiennych parametrach dostosowanych do konkretnych potrzeb. Dzięki temu wykorzystywany jest w zabiegach:

Obszar zabiegowy tego urządzenia jest znacznie większy w porównaniu z innymi laserami. Skraca to czas wykonania zabiegu i wpływa na komfort Klienta.

Urządzenie E-light posiada certyfikat Unijny CE. Laser jest gwarancją najwyższej jakości, bezpieczeństwa i skuteczności.